• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Znaci ipak ništa od poticaja Lažovina nas opet sredio.......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Duge cijevi u ruke i na Markov trg,koji M-84 da sravna cijeli trg,eto spasa za Hrvatsku,usput sve tajkuse deaktivirati i više nam ne treba terminologija poticaj u poljoprivredi,:drink::drink:
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
I mi ovdje mlatimo praznu slamu .Svi pričamo da trebamo ovo trebamo ono a na kraju čemo staviti rep među noge i j....t će nas ttko god hoče a mi ćemo šutit i trpit.Nismo bočje ni zaslužili kad nismo u stanju vlasti pokazati snagu seljaka bar na par dana i u svakom selu zatvoriti ceste i onda nek Jakovina kaže da je samo mali broj nezadovoljnih.Znam da moj prijedlog neće biti prihvačen ali kad bi u svakom selu na cesti bilo bar 50 traktora Linić i kompanija bi bili u velikim problemima a mi bliže k SVOJEMU novcu.
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
I mi ovdje mlatimo praznu slamu .Svi pričamo da trebamo ovo trebamo ono a na kraju čemo staviti rep među noge i j....t će nas ttko god hoče a mi ćemo šutit i trpit.Nismo bočje ni zaslužili kad nismo u stanju vlasti pokazati snagu seljaka bar na par dana i u svakom selu zatvoriti ceste i onda nek Jakovina kaže da je samo mali broj nezadovoljnih.Znam da moj prijedlog neće biti prihvačen ali kad bi u svakom selu na cesti bilo bar 50 traktora Linić i kompanija bi bili u velikim problemima a mi bliže k SVOJEMU novcu.

Dobar ti je prijedlog, al teško ostvariv. Kad se na prosvjedima u Vž županiji na jednom mjestu skupi jedva 30-tak traktora, ako zatvorimo cestu svi nas psuju, a da ne govorim da iz tog sela dođe jedan traktor na prosvjed, ostale nije briga. Svaka čast tamo gdje se mogu ljudi okupiti, al mislim da više od prosvjeda neće biti koristi.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
Dobar ti je prijedlog, al teško ostvariv. Kad se na prosvjedima u Vž županiji na jednom mjestu skupi jedva 30-tak traktora, ako zatvorimo cestu svi nas psuju, a da ne govorim da iz tog sela dođe jedan traktor na prosvjed, ostale nije briga. Svaka čast tamo gdje se mogu ljudi okupiti, al mislim da više od prosvjeda neće biti koristi.
Kad mi iz tog sela nemamo Johane, Clase. Steyre..najmlađi traktor u selu je moj iz 2000 a to je IMT,,kak bi on izgledal pored onakvih grdosija. :icon_pidu:, i pošto imamo po jedan traktor imamo stalno nekaj za radit a ne prodavat šminku. :cool2:
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Kad mi iz tog sela nemamo Johane, Clase. Steyre..najmlađi traktor u selu je moj iz 2000 a to je IMT,,kak bi on izgledal pored onakvih grdosija. :icon_pidu:, i pošto imamo po jedan traktor imamo stalno nekaj za radit a ne prodavat šminku. :cool2:

A ja sam jedini bio sa svojim 539 prije godinu dana, a sad se ništa ne čujem s vođom prosvjeda, ima druge brige
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
I mi ovdje mlatimo praznu slamu .Svi pričamo da trebamo ovo trebamo ono a na kraju čemo staviti rep među noge i j....t će nas ttko god hoče a mi ćemo šutit i trpit.Nismo bočje ni zaslužili kad nismo u stanju vlasti pokazati snagu seljaka bar na par dana i u svakom selu zatvoriti ceste i onda nek Jakovina kaže da je samo mali broj nezadovoljnih.Znam da moj prijedlog neće biti prihvačen ali kad bi u svakom selu na cesti bilo bar 50 traktora Linić i kompanija bi bili u velikim problemima a mi bliže k SVOJEMU novcu.

Dobar ti je prijedlog, al teško ostvariv. Kad se na prosvjedima u Vž županiji na jednom mjestu skupi jedva 30-tak traktora, ako zatvorimo cestu svi nas psuju, a da ne govorim da iz tog sela dođe jedan traktor na prosvjed, ostale nije briga. Svaka čast tamo gdje se mogu ljudi okupiti, al mislim da više od prosvjeda neće biti koristi.

Kad mi iz tog sela nemamo Johane, Clase. Steyre..najmlađi traktor u selu je moj iz 2000 a to je IMT,,kak bi on izgledal pored onakvih grdosija. :icon_pidu:, i pošto imamo po jedan traktor imamo stalno nekaj za radit a ne prodavat šminku. :cool2:

A ja sam jedini bio sa svojim 539 prije godinu dana, a sad se ništa ne čujem s vođom prosvjeda, ima druge brige :drink:

moj će sutra biti u 12 na mostu ,to je kao da u šahu pijuna pomakneš za jedno polje napred jer neznaš ni jedan drugi pametniji potez i onda čekaš da vidiš šta će protivnik da odigra
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Slušam jučer nekog lika, na dvorištu sve novi strojevi mrcine, tri auta u garaži i kaže on nek sada ovi s fergusonima prosvjeduju.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Mi svoje parkirali i kazem susjedu parkiraj i ti svoga a on ja sam zadovoljan i on..da si mislim koja smo mi saka jada.
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Mi svoje parkirali i kazem susjedu parkiraj i ti svoga a on ja sam zadovoljan i on..da si mislim koja smo mi saka jada.

evo tako je posvuda , oni koji su zadovoljni u večini su oni koji imaju neku penziju ili rade u nekoj firmi pa je poljoprivreda sporedna stvar.
danas neka isplata , pošteni dobitnik neka bar javi za što je to na kraju isplačeno
 
Posljednje uređivanje:

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
halo ima li koga , ili se pare broje (ako ima takvih ) ili se traktori pripremaju za prosvjed
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Kad god prihvatiš da ti netko nešto "daa", očekuj da ćeš se morat naprčit. Jeftino smo se prodali, a sada nas to skupo košta.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh