• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kondor

Član
Tu od
30 Ruj 2012
Poruka
31
Dambac72@, ja imam više zahvala, nego ti poruka, pa prosudi sam koji je moj cilj, a koji je tvoj.

Evo ja bih pristojno zamolio gospodina da nam objasni kako je dobio 900 kn po hektaru za oranice a svi mi ostali dobili oko 650?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Je li ta financijska disciplina ono što je Jakovina rekao da neće biti isplaćen poticaj u punom iznosu.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Šta ste se okomili na bhorv. ko da si je on određivao i isplaćivao poticaj. Pisanje na ovom forumu ne služi da bi se jedni s drugima nadmudrivali nego podjelili pozitivna ili negativna iskustva.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
sjelo oko 650 kuna po hektaru.......a baš gledam koliko je bilo prošle godine, i dobili smo prvu isplatu polovinom 3mj, a drugu duplo manju sredinom 5mj..........a prva isplata prošle godine je bila za 1/3 veća nego ove godine.......
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
222
evo i nama sjelo 645
pitanje je dali ce uopce isplatiti drugi dio, linic ce do onda jos 5 puta u rebalans :(
 
B

BREGOVKA

Guest
Je li ta financijska disciplina ono što je Jakovina rekao da neće biti isplaćen poticaj u punom iznosu.

Ja sam bila dobra i nemam discipline ni za krave ni za zemlju :icon_eyes:..bumo vidli kaj bu za ovo leto.
 

poljovg

Novi član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
8
Nama je sjelo bez financ. discipline,mliječni sektor..vjerojatno nisu uzimali osjetljivim sektorima..
 

mile67

Član
Tu od
1 Velj 2014
Poruka
32
evo bio sd u banci.Imam čisto ratarstvo i dobio oko 900kn po hektaru. piše bez financijske discipline. NEZNAM ZAŠTO TOLKO KAD VIDIM VEČINOM SVI OKO 650KN.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jučer ruska banka, isplačeno trajni nasadi i povrće. Cifra kako svi pišete cca 650 kn/Ha.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
e pa ***** ga sad.....i ja sam u osjetljivom sektoru(konkretno duhan),pa je fin. disciplina 28%.....raspitat ću se konkretno pa puknem na forum:(talk):
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ti Đuro imaš kaznu! Nešto si zgriješio ili si se zamjerio inspektoru, kad su ti uzeli toliki postotak.
 

vukovar

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
13
pozdrav forumasima iz slavonije .ovako dobio sam sinoc u erste banci neku uplatu gdje pisePROGRAM JEDINSTVENOG PLACANJA-BEZ FINANCIJSKE DISCIPLINE pa sada ne znam sta je to imam i zemlju ai krave pa mi ispada za zemlju puno a za mlijeko malo .ima li neki forumas da je isto tako dobio i da li tko zna sta je to
 

prenki

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
3
Pozz kolege prošli tjedan mi je isplaceno za ekolosku proizvodnju lijeska 3600kn sa tug zanima me sta jos trebam dobit tj jel dobio neko regionalno il vec sta i kolko hvala
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ti Đuro imaš kaznu! Nešto si zgriješio ili si se zamjerio inspektoru, kad su ti uzeli toliki postotak.

na svu sreču.......kuc,kuc u drvo.....nisam imao nadzor,doduše mislim da mi je sve po ps-u,uspio sam samo doznati da neke omotnice imaju "disciplinu" a neke nemaju,e sad koje to nisam uspio još doznat,pozdrav svima.......:icon_anal:
 

vukovar

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
13
a gdje su proizvodjaci mlijeka .ima li vas na forumu,zna li se sta za premiju za mlijeko prosle godine:mad::
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh