• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Mihajlo Tihomir ti je lijepo napisao, ako si u poticaju, da dostaviš zaštićeni račun ako si u gabuli, do 3.6. Znači do tog datuma ništa. 4.6. je blagdan Tijelova i ne radi se, a 5. je petak, koji nije za početak. Onaj tjedan od 8.6. idu plaće državnim službama. I sada ti računaj kada će biti.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Nadam se da ste čuli za evidenciju zemlje bez prava na posjed.
Evo ja imam 10ak hektara gdje do sad nisam mogao ostvarit ugovor,navodno je ucrtavanje toga krenulo u Arkod uz potpis 2 svjedoka.
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Mihajlo Tihomir ti je lijepo napisao, ako si u poticaju, da dostaviš zaštićeni račun ako si u gabuli, do 3.6. Znači do tog datuma ništa. 4.6. je blagdan Tijelova i ne radi se, a 5. je petak, koji nije za početak. Onaj tjedan od 8.6. idu plaće državnim službama. I sada ti računaj kada će biti.

A evo sto je rekao,mislim si prva polovica 6. Bar nije rekao do kraja lipnja ...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Ja sam jednu zemlju već pokušao upisati u Arkod, ali mi je tamo rekao da to ne može, parcela je u vlasništvu HAC-a, no susjedne parcele koje su također u vlasništvu HAC-a su upisane u Arkod. Šta treba još osim onoga obrasca? Ili samo dođem s onim obrascom i kažem koje su to parcele i to je to?
 

terminator99

Aktivni član
Tu od
18 Ruj 2011
Poruka
283
navodno se i ostavaruje poticaj.. samo ne u punoj vrijedenosti.. plava ce ic normalno, i to dodana vec ove god u 9-tom mj na karticu..
rekla teta meni, kad upisao zemlju.. samo morao kod javnog biljeznika ovjerit s dva svjedoka da ju ja obadujem
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
3 dana je rok za predati izjavu ovjerenu od ucrtavanja u Arkod.
Ja sam svoju zemlju i livade skoro duplo prijavio novim zahtjevom.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,481
Kako mislis 3 dana? Znaci da bi trebalo u subotu ili nedjelju predati? A rok poceo prije 10 dana teci...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Danas bio neki sastanak sa ministrom i rekli tamo da poticaj ide u istom iznosu kao prvi dio do kraja lipnja
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,186
kako sad u istom iznosu, pa jel nije prvi dio bio 40 %, a drugi dio bi onda trebao biti 60?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Trebalo je biti prvi puta 45% za Ratarstvo
Tako je pisalo u obavijesti na stranicama agencije a uzeli nam branitelji
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Uvijek je bilo tako da onaj tko hoće raditi radi više za druge nego za sebe, a ima onih koji samo čekaju da dobiju svoje po zakonu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh