• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
To sa ugarom je sranje nitko jos nezna pravila
Ja moram 20 ha staviti na ugar kaj je izorano a nemogu pripremiti jel je beton
A ako se nesmije nista raditi kaj di je kukuruziste a ono po zakonu poslije 15.5 bi moralo biti zaorano zbog moljca da se nesiri
A jedan dio kaj sam ostavio nedirano za ugar to bi već moral malcirati jel je trava pola metra
A rekli su nam u zg na predavanju da ugar se može mehanički sve raditi a kemijski se nesmije uništavati trava
Kak da malciramo kad su nam kolotrazi od kombajna pol metra duboki
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To sa ugarom je sranje nitko jos nezna pravila
Ja moram 20 ha staviti na ugar kaj je izorano a nemogu pripremiti jel je beton
A ako se nesmije nista raditi kaj di je kukuruziste a ono po zakonu poslije 15.5 bi moralo biti zaorano zbog moljca da se nesiri
A jedan dio kaj sam ostavio nedirano za ugar to bi već moral malcirati jel je trava pola metra
A rekli su nam u zg na predavanju da ugar se može mehanički sve raditi a kemijski se nesmije uništavati trava
Kak da malciramo kad su nam kolotrazi od kombajna pol metra duboki


Ja nemam sad pojma meni su na poticaj pisali trajnu travu što kosimo pod ugar sad mi to nije jasno???
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Re: Isplata poticaja.p

Prije 10 nista nece biti i sad oni koji nisu dužni ispaštaju.
Čast onima koji su u banani ali ima i onih koji njerjo nezele nešto platiti i švercaju se...
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Jucer mi kolega rece da je zvao u Agenciju u Zg,nesto je imao za rijesit i usput je postavio pitanje kada ce biti drugi dio isplate.....Odgovor je kraj sestog mjeseca...:mur: A na stranici od Agencije stoji video isjecak iz Plodova zemlje gdje gospodin nas raduje ugodnom vijesti da ce nam se isplatiti u drugom dijelu petog mjeseca... Ko ce biti u pravu vidjet cemo uskoro
Ma i ja sam razgovarao sa djelatnicom u agenciji koja mi je rekla da postoji mogućnost isplate do kraja ovog mjeseca, jer da je ministar tako nešto spominjao. Oni termin ne znaju ali to ne zna ni dragi Bog...lupetaju, a isplatit će kad politika odluči. To što spominjete, to je krajnji rok po zakonu i tako je najlakše odgovorit...
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Poticaji kreću čim jedna građanka iseli iz Scheratona, preseli u Visoku i uplati porez državi koju vodi i od koje će napraviti "najprosperitetniju zemlju u svijetu i evropi".
A kada će to biti to znaju ovi što i inače sve znaju i kojima je David Copperfield omiljeni lik a naročito su im omiljeni ovi naši klonovi.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
KOlegi danas djelatnica agencije rekla da ništa od prijevremene isplate ...znaci lova u 7 mjesecu:mad:
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Ma bas djelatnica iz agencije zna kad ce poticaj ,kaze bilo sto,samo da nas skine s vrata ...
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Djelatnici iz agencije su zadnja karika u lancu koja odlučuje o isplati poticaja i to ti dođe na isto kao da pitaš službenika na šalteru banke kako će se kretati tečaj i kamate u idućih pola godine.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
O tome sam ja već puno puta govorio, ali ljudi vjeruju da svatko tko sjedi u nekoj državnoj kancelariji zna cijelu politiku države. Da nikoga ne uvrijedim, ali takvom razmišljanju su skloniji oni sa manje škole. Ovi u agenciji daju ljudima odgovore prema onom što su negdje na televiziji ili radiju čuli ili pročitali u novinama.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Kad nakupe neku lovu od turizma ili kad se opet zaduže, jel ide Lalovac skoro negdje po lovu? Inače gledam pregled šprica od 600 do 1000 i nešto kuna, drugovi lovite me po polju ja ne idem dati toliku lovu da mi neko pogleda jel su sve dizne iste itd.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Prodaja magle na kile sa ovim poticajima. Ova obavijest koja je poslana prošli tjedan kaže obavezno dostaviti zaštićeni račun do 3.6. da se narod nada kao da će drugi dio biti isplaćen 4.6.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh