• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
Pokusao sam ispuniti zahtjev za poticaje preko web aplikacije ministarstva poljoprivrede. Problem je nastao kada sam pokusao upisati vise kultura na jednoj tabli. Da li netko zna kako upisati dvije kulture na jednoj tabli.
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
I da li netko zna da li sad ide u poticaj sve sti je u arkodu bez obziravna ugovor o zakupu? Tako pise u pravilniku. Ali naravno oni nista ne znaju
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
U poticaj ti ide što je u arkodu, a ako imaš ugovor o zakopu on mora biti važeći, znači ne smije mu isteći rok.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Zanima me nešto u vezi arkoda. Zemlja koja nije u arkodu dali će se ona nakon 2020. moći upisati u arkod ili ne?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ha,ha,ha, obečanja, obečanja.... Pa njemu ne vjerujem niti da mi osobno na ruke dade novce.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Alo gospodo,zakonski rok je 30.06.i ne vjerujem u ništa sve do par dana prije toga
(daj bože da sam u krivu) a o obečanjima ministara netreba trošiti riječi:icon_evil:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Danas išao prijavit spoticije i opet nova razočaranja :icon_hang:
U sustavu krave dojilje se više nemogu prijavit junice... do sad su se mogle i junice ,samo je uvijet bio da su starije od 8mj. i da omjer krava i junica neprelazi 60-40%!
Jel ko zna šta o ovom :icon_e_confused: ???
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Može se vršiti naknadna dopuna,za ove koje se otele,samo ne znam datum,ja imam u planu 2 prijaviti do kraja 6 mjeseca,pa ako prođe dobro.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Možda je za stoku drugačije,ali za ratarske kulture je dopuna do kraja 5. mjeseca.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh