• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Evo meni jos netko rekao da ce sad biti poticaj iza ojo za sta nema ugovora o zakupu. Ja zvala u agenciju i kaze da ne znaju nista
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
To sam i ja cuo i zvao i isti odgovor dobio a radim dosta toga gdje nemogu do ugovora nikako.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Skim,ljudi odavno pokojni a nasljednika 16 i pola ih nezivi u HR.
I tako vec godinama nema nista.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ja koliko znam treba 2 potpisa kad su 2 vlasnika,osim ako se nije promjenilo al kad god se neko pitanje njima postavi nikad odgovora,neznaju oni,nije pravilnik donesen i tako.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Otprilike podjednako kao i za prvi dio...ja se čak nadam i malo više:icon_eyes: s obzirom da u prvom dijelu nisu isplaćene krave dojilje pa bude u drugom,bar mi tako obećano...
Samo sam malo skeptičan oko iznosa drugog dijela....svi vidimo da u proračunu fali love,a znamo di im je najlakše i najbezbolnije uzet :mur:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Pod odlukama će tek biti kada se isplati drugi dio, barem je ministar tako rekao
 
Posljednje uređivanje:

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Obećano je da će biti isplaceno u 5 mj., a zadnji rok je 30.6., prošle godine je drugi dio uplaćen 16.6.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
pustite obečanja....rok je 30.06. i tog se držite,može doči samo dan-dva ranijei zapamtite svi koji imaju bilo kakav dug pa,pa,lova:icon_rofl:
 

Siggy

Novi član
Tu od
26 Ožu 2015
Poruka
16
Ljudi dali itko ima kakve nove informacije,za nas koji nismo još dobili prvi dio poticaja?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh