• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Za ovaj prvi dio ne znam,ali znam da evo agencija za plaćanje ne želi upisati moj broj zaštićenog računa da izvrše drugi dio uplate na njega ,iako fina kaže da se može,birokracija i nepoštivanje zakona su jako popularni u našu državu.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ajkula, poticaj nemože na zaštićeni već jako dugo, mislim da skoro 3g, i tu je agencija u pravu a ne lopovsko udruženje pod nazivom FINA.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Zakon je donešen narodne novine 30/15,ima negdje i koji članak za poljoprivredu,ali birokracija trenira strogoću.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Tko ima blokiran račun,idući tjedan gas u agenciju za plačanje dostaviti broj zaštićenog računa od fine ,da gospoda promjene vaš račun i nadati se isplati drugog dijela kada bude.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Za porezni dug ne znam,izašao sam iz poreznog sustava,budem im dao broj zaštićenog računa,izgubit ne mogu ništa
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Ako se plati dug milom ili silom sa jednog računa,zašto treba drugi račun -zaštićeni.Koga on i zašto štiti?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Najbolje bi bilo da ljudi nisu u problemu ali pošto je takva situacija,taj zaštićeni račun bi trebao služiti osobi da ima pravo na neki minimum novčanih sredstava što dobije za svoj rad ili u ovom slučaju taj nesretni poticaj.
 

azram

Član
Tu od
20 Velj 2012
Poruka
172
Zanima me da li netko zna za mlade poduzetnike da bi ostvarilli poticaj zamlade moraju imati ili poljoprivrednu skolu ili jos nesto ili edukacije mjera 1 ruralnog razvoja. Gjde ja mogu ici na tu edukaciju?
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Za poticaj je najsigurnije nazvati Agenciju, a tečajeve koji se priznaju održava Apis Velika Gorica, uguglaj i vidi što nude.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ak te tješi,ja preko pet tsč,sve znam,iskustva imam,radim to godinama(zahtjev),al neko je uhebo,ja ili agencija:icon_oak:
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
hvala na odgovoru ali gdje su objavili taj datum
"popušio" sam preko 3000 kuna

Probaj još pitat u agenciju,meni su rekli da se zahtjevi za zemlju i osiguranje podnose do 15.4.Neki forumaši su rekli da je rok 15.5.Možda je istina negdje između?
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
pronašao sam na stranicama agencije - do 15 .4. 2015
mislim da je prošle godine rok bio kasnije
i blagi osjećaj da je ove godine to bilo reci što tiše da te neko ne čuje
jer objaviti samo na stranicama agencije i nigdje drugdje???????
barem ja nisam nigdje čuo ni pročitao obavijest o tome!!!!!!!!!!!

i labavi ne tješi me tvojih 5000 jer će ti faliti isto ko i meni
bolje da smo te novce zajeli i zapili nego bez veze ostali bez njih
 
Posljednje uređivanje:

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Ja sam zahtjev za poticaj jučer podnio bez ikakvih problema, doduše kod nas je da te oni naručuju kada da dođeš, tako da je podnošenje do 15.5. a može i poslije toga, ali onda svakim danom zakašnjenja odbijaju neki postotak od poticaja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh