• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Bit će da se onaj višak od turizma već podijelio, a bit će i pokoja kost za narod čim nešto prodaju-nebi nas valjda lagali.:p:
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
petrov je dobio svoje glasove za to što je obećao a karamarko je izjavio da će todoriću uzeti poticaj.....neka se skinu s mjesta na koja su zasjeli jer će pola poticaja otići na plaćanja to što ih se čuva
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Bit će da se onaj višak od turizma već podijelio, a bit će i pokoja kost za narod čim nešto prodaju-nebi nas valjda lagali.:p:

To je podijelila još ona vlada među sobom, pa ne bi valjda nešto ostavljala ovima
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Code prešlusao sam ga i jedno veliko NIŠTA. Nijedan odgovor na pitanja ćelnika udruga.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,125
Da baš ništa..

Aj valjd treba dat čovjeku malo da uhvati zraka .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Neznam što bi ima više trebalo dati prvo su obećavali negdje do 3 mjeseca da sve isplate .
Po tome prvi dio trebo je da ide.
Ma niš korist nažalost glumci daju ostavke radi lošeg ministra poljoprivreda propada svake minute .
Dalje da se nepriča
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
867
Već su sedam dana na vlasti i još nisu rješili poljoprivredne probleme, kojih u stvari i nema ako uzmemo koliko je prošla vlada bila super.Trebali bi ih novinari smjeniti pod hitno.......:(clap):
 

borno

Član
Tu od
29 Ruj 2015
Poruka
56
Ja se potajno nadam da će isplatiti za koji dan.Možda krenu polovicom mjeseca.Bolje je da ministar nije ništa obećavao kao onaj prošli,kreće isplata krajem siječnja pa ono tek za mjesec dana.Kako nam je lani tek onaj kreten Pezo velikodušno najavljivao pa smo se opet naćekali njegovih veselih vijesti da se realiziraju.Bolje da ne govore i dok stvarno ne misle krenuti sa isplatom.Trgaju nam žifce.Svi trebamo te novce ko riba vode.
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Ja se potajno nadam da će isplatiti za koji dan.Možda krenu polovicom mjeseca.Bolje je da ministar nije ništa obećavao kao onaj prošli,kreće isplata krajem siječnja pa ono tek za mjesec dana.Kako nam je lani tek onaj kreten Pezo velikodušno najavljivao pa smo se opet naćekali njegovih veselih vijesti da se realiziraju.Bolje da ne govore i dok stvarno ne misle krenuti sa isplatom.Trgaju nam žifce.Svi trebamo te novce ko riba vode.

potpisujem !
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
ekipa se bavi poticanjem milovanja kriminalaca- donatora i u tom grupnjaku jadni vlado-strado:icon_hang:
 

sugarray

Aktivni član
Tu od
27 Stu 2013
Poruka
418
Jel može meni reći netko koja je minimalna površina voćnjaka da bi se mogao dobiti poticaj? Imam 0,63ha voćnjaka (99% bobičasto voće i nešto malo ostalih voćaka toliko da bude raznoliko).
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Jel može meni reći netko koja je minimalna površina voćnjaka da bi se mogao dobiti poticaj? Imam 0,63ha voćnjaka (99% bobičasto voće i nešto malo ostalih voćaka toliko da bude raznoliko).

Nazoves agenciju i pitas,znam da za dodatnu potporu za voce ,moras imati 2h ,ja imam 1,85 . A za povrce manje,mislim 1ili 0,5 h ...
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,742
Za voćnjake 2 prihvatljiva hektara voćnjaka. Piše ti na stranicama Agencije u pravilniku o izravnim plaćanjima u poljoprivredi.
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Za voćnjake 2 prihvatljiva hektara voćnjaka. Piše ti na stranicama Agencije u pravilniku o izravnim plaćanjima u poljoprivredi.

Nemoras imat 2 h ,ja dobijam poticaj za 1,85 h voca...vec godinama,koliki je minimum neznam...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ja godinama dobivam za 0.87ha voćnjaka. 2ha je bilo potrebno za IPARD. Za dobit poticaj OPG mora imat upisao preko 1ha zemljišta, nije bitno kakvog.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh