• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
dobro kad će više ta ptičica poslije 8 :(inlove):,ko je napiso prije par stranica da kreče još ovaj mjesec....
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,741
Svatko koga zanima stanje goriva može nazvati 01-6128877 i nakon govornih uputa utipkati zadnjih trinaest brojeva sa kartice. Odmah dobiva informaciju o stanju.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ima li šta novo u vezi poticaja.....više ni ptičice,ni poslije 8.......već odavno trebalo bit jasno"obečanje ludom radovanje"........al jaki smo mi,imamo mi svoje aseve u rukavu......:icon_super:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Pošalji im mail da nas uvrste, vjerojatno su zaboravili.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,960
Baš sam krenuo pisati...ali prazne su rubrike,vjerovatno će se promijeniti...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
U ministarstvo poljoprivrede
I kao prvo ide zeleno placanje i poticaji za zemlju i onda tek po litri mlijeka a za zivotinje nezz
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Ova zenska koja radi tam i koja se javila kaze da ne..
Ako bude i u 3.mjesecu ok bude samo nek isplate to kaj je obecano i dobro bude kad dode dobro dode
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Nema poticaja kad ovi lopovi opet po svome lažu i kradu kao i inače.
Oni su bar dali nešto ovi nemaju pojma o ničem .
Osim baljezganja u prazno kako će ovo kako će ono a novaca nema najbitinije .
I oni će da poprave poljoprivredu hoće da moš mislit
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh