• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma lopovi ove godine bumo vidili poticaj a dalje ode sve u metković.
I koja klapa s HDZ ne možeš vjerovati .
Pol njih zbrda zdola sabrana .
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
E dečki, pisalo je i na plotu p.. pa se netko našpranjio. Spretni i fletni, selite se u Metković, a mi ostali imamo most da se pod njim možemo po.......
I ne zaboravite, narod ima vlast i popove kakve zaslužuje. Da smo bolji i u vlast bi mogli bolje izabrati. Ovako svaki put sve gore od goreg.
 

agronom

Član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
55
Ja bum zadovaolajn ako se odredi kam će se razvijati poljoprivreda idućih 5-10 godina, i da se onda toga drže.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ja također po pitanju financija ništa dobro ne očekujem čim je ovaj Todorićev ćovjek ministar financija.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ovu će godinu biti isplaćeni poticaji, jer je ostao višak od turizma u proračunu i da nebude previše prozirno, te da se zamagli ono što su todorić i ovaj iz žita osijek savinuli iz programa za ruralni razvoj, a onda će biti rasprodaja i grabež svega preostalog - zadnja runda pretvorbe i privatizacije (čitaj otimačine) svega što je preostalo samo dok snime čega još ima za zamraćit, za svaki slučaj tu je šeks u ustavnom sudu, ako što i prođe kroz naše bajno pravosuđe.:icon_weed::icon_hang:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
mračno doba dolazi šta god su obećali laž .
Sad će opet pljačkat i derat po nama.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
732
Svi su govorili da ne moze biti losiji ministar od jakovine, pa pustimo ih prvu godinu da vidimo u kojem smjeru ide. Romic je za 3 klase iznad jakovine sto ne mora znaciti da ce nama dobro donjeti.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Romic je definitvno relevantan,skolovan s dobrim iskustvom...medjutim on je usko specijaliziran za odredjene stvari tako da pomalo sumnjam kolko je upoznat problematikom stocarstva,vocarstva,po rtlarstva.... a i bojim se da njegova cipela davnih dana nije vidila seoske kaljuze i blata,a bez toga nema nista... tj. bez direktnog uvida u stanje stvari...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Sve su to teoretičari, ali nitko nema dana na traktzoru ili za motikom, a Lovrinovića je maknuo bankarski lobi da ne pravi probleme, a ovu žensku iz mosta todorić i ekipa da ne smeta velikima, kada se uzme u obzir da su napravili popis što će sve rasprodavati prije nego su sastavili vladu onda mi je podne odmah- daj bože da se varam, ali do sada su se moje prognoze pokazale ispravnim, jedino su oni iz sjeverne koreje gluplji od nas Hrvata.:icon_redface:
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Sve su to teoretičari, ali nitko nema dana na traktzoru ili za motikom, a Lovrinovića je maknuo bankarski lobi da ne pravi probleme, a ovu žensku iz mosta todorić i ekipa da ne smeta velikima, kada se uzme u obzir da su napravili popis što će sve rasprodavati prije nego su sastavili vladu onda mi je podne odmah- daj bože da se varam, ali do sada su se moje prognoze pokazale ispravnim, jedino su oni iz sjeverne koreje gluplji od nas Hrvata.:icon_redface:

Jesu li?? Ne bi baš tvrdila.
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Moje mišljenje je da Korejanci nisu gluplji od nas.
Argument: Korejanci nemaju izbora, tako im je kako im je, a mi odnosno većina je izabrala ono za kaj svaki imalo razuman čovjek zna (i pamti od prije par godina) da blago rečeno ne valja. Pa tko je tu gluplji mi ili Korejanci?
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ne želim vjerovati da smo baš toliko glupi, možda smo ipak samo mazohisti svojom voljom?! ili ipak jesmo??:(punch):
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Ma nismo gluplji od Korejaca, mi smo se svojih crvenih riješili, a oni ih još trpe......
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
soony
Ma nismo gluplji od Korejaca, mi smo se svojih crvenih riješili, a oni ih još trpe......

Eto vidis da smo ipak najgluplji a ne glupi, kad se jos uvijek dijelimo na crvene i plave , to je u 21. stoljecu stvarno primitivno...
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
soony
Ma nismo gluplji od Korejaca, mi smo se svojih crvenih riješili, a oni ih još trpe......

Eto vidis da smo ipak najgluplji a ne glupi, kad se jos uvijek dijelimo na crvene i plave , to je u 21. stoljecu stvarno primitivno...

Gdje sam ja spomenuo podjele? Crveni su opstali samo u S.Koreji i na Kubi, a i tamo po malo gube snagu. Ostatak svijeta je manje više sretno primitivan....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh