• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

borno

Član
Tu od
29 Ruj 2015
Poruka
56
Meni je čovjek iz agencije rekao da je plačeno 35% od 25%.Znači čisto ratarstvo malo manje od četvrtine.Ali nemoguče izračunati jer je povelika razlika između ljudi tko je koliko dobio.Meni ispadne ta isplata po ha negdje oko 470 kn.Mom kolegi ispadne oko 700.Neznam.Luda kuča.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Nisi li čuo da mandatar sprema rasprodaju svega preostalog i ako mi dobijemo nećega 10, znaj da su nečega 1000 000 zamračili.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
opet politiku i partizane mijesas. za vrijeme ovih partizana su poticaji bili transparentniji no ikad prije.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nisi li čuo da mandatar sprema rasprodaju svega preostalog i ako mi dobijemo nećega 10, znaj da su nečega 1000 000 zamračili.

Normalno čemu se čuditi jednom lopov uvjek lopov.
Ovu državu nažalost nema ko voditi ili lopov ili nesposoban.
Dao nam bog bolje
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
opet politiku i partizane mijesas. za vrijeme ovih partizana su poticaji bili transparentniji no ikad prije.

Ma poticaji su najmanje važni ako se sve drugo radi da se onemogući razvoj poljoprivrede i seljaka.Pa daj iskreno priznaj da li bi da im je bilo stalo do poljoprivrede stavili Jakovinu za ministra.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Gle tema su poticaji a ne politika. Na tvoje pitanje ja mogu postaviti protu pitanje : daj iskreno odgovori da im je stalo do hrvatske ekonomije i boljitka opcenito da li bi stavili Sanadera za premijera i tko je vecu stetu napravio ? Mozemo tak u nedoglet ali mislim da nema smisla.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kolega pričao na nekom skupu sa jakovinom i reko mu da je ovo bilo 25% isplaćeno
Dobro Adonis kaze netreba miješati politiku u to jel 100 ljudi 100 čudi
Svako ima drukčije stajalište i poglede na stanje...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
Slazem se da mozemo u nedogled. Da je sdpovci htjeli boljitak Hrvatskoj glasali bi za njenu neovisnost.
No bitno je sadasnje stanje i kako se ono moze popravit.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Bilo je korektno isplačeno prošle godine a tako bude i ove,samo se moramo strpiti malo,poticaj kada god dođe,dobro dođe.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
224
gospodo ja sam politički isključen vidim da tu dvije strane vladaju argumentima ali po meni ništa neće biti bolje jer već 20 godina cijena junetu je 14 kuna cijena mlijeka sa 4 kune pala na dvije sve otišlo gore 500 posto u tom razdoblju pa jel to bio karamarko ili milanović meni svejedno jer nitko mi nebu nadoknadio gubitke osim ti daju poticaj pa ti ga na lijep način sve uzme kroz porez .
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Obzirom da prvi puta imam vladu sa točnim datumima svojih planova, evo malo informacija.

Točka 8.

DiNEl0X.png


Prema tome, prva isplata će biti kroz sljedećih 30dana, a krajnji rok za drugu će biti nakon toga kroz još 37 dana.

Barem je sad sve jasno i transparentno, zar ne ?
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Obzirom da prvi puta imam vladu sa točnim datumima svojih planova, evo malo informacija.

Točka 8.

DiNEl0X.png


Prema tome, prva isplata će biti kroz sljedećih 30dana, a krajnji rok za drugu će biti nakon toga kroz još 37 dana.

Barem je sad sve jasno i transparentno, zar ne ?

Svaka čast,za razliku do sada kad smo samo mogli pogadjati kad će sto,ovo je pravo osvjezenje !
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
Toliko puta bili izigrani,da ne vjerujem vise ni na pisanom,a kamo li recenom.kad ce bit na racunu,to je mjerodavno.:icon_fU::icon_fU:
 

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
I ti Code uto vjeruješ pa gdje ti je Vukovac žena sa sela pozna probleme, nema je kolega.Financije Agrokor zar misliš da taj radi za nas.Ministar poljoprivrede ćovjek radio melioracije na faksu .NJEGA ĆE JAKO ZANIMAT SLAVONIJA,.. MOŠ MISLIT. Ispada da je pola vlade iz Metkovića i okolice.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Nisam napisao da vjerujem, nego sam izvukao napisano...
Za očekivat bi bilo da tako rade jer to je program, i uskoro ćemo se uvjeriti hoće li ići u tom smjeru ili ne..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Plakat ćemo mi još vise...
Od 20 monistara čak 3 nisu iz Dalmacije
Nevjerujem im nista mislim da su nas prevarili...
Valda je most samo iz Metkovića
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh