• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Jok sumnjam kad je dalje za vikend praznik bojim se da niš vam ne bude
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Mi smo imali 16.5 prijeboj sa poreznom tak da nemamo uvid sto je isplaceno koliko je bilo uopce placanja jel bila isplata za mlade?
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Ako si dobio uplatu prošli tijedan onda više nema tako mi bar rekli u agenciji kad sam jučer zvao.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Za ratarstvo,krave dojilje,tov junadi dobio oko 20% manje nego prosle godine,s tim da sam u 2015 u ondnosu na prethodnu godinu imao vise prijavljenih krava i junadi ???
Bitno da je poticaj isplacen mjesec dana prije,a za ovih nekoliko tisuca manje nema veze...
Zivjela Ana Simic Karamarko,Tomo,Zeljka Markic,Hasanbegovici,Tepesi,Boze Petrovi i svi domoljubi zajedno... toliko obozavam ovu zemlju da se odricem svojih deset i kusur tisuca kuna da nas bozji pravednici ,bezgrjesne duse,moralne vertikale vode i dalje na put ka spasenju !!!
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Becari sto mislite dali ce ju naci toliko vremena dns i stisnuti tipku enter, ipak je sutra blagdan!!!
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Jel itko od vas uspijeva dobiti odjel za financije u agenciji na telefon?

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

poljovg

Novi član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
8
Pozdrav,pratim temu vec duze vrijeme..mi imamo prijavljenu zemlju i mlijecne krave ,u ovom zadnjem dijelu su nam bile samo 2 uplate,onaj prvi dan ..a od sveukupno isplacenog ,sjelo nam nekih 90% . U biti ,to je od prilike onako. Prosle godine smo imali problema,kroz cjelu godinu nam sjelo svega 30% ,i to smo morali angazirati odvjetnika da dodjemo do razloga. Razlog je bio 1 tele neprijavljeno staro 3 dana(veterinar je trebao doci iduci dan ) a inspekcija bila dan prije. Nisu znali ni koliko ce trajati sankcija,govorilo se o tri godine. Medjutim,ocito je ukinuta. Ma da,to tele je bilo samo izgovor,jer su morali odvjetniku dati neki odgovor. Ne mozemo im nista,rade kako ih volja.

Poslano sa mog SM-G903F koristeći Tapatalk
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Hahaha, cirkus zivi. Prije tri tjedna su mi rekli da bi mi trebalo jos oko 16 000 kn sjest. Do sad sjelo 6500, al brus, sad se vise nitko ne javlja na telefunken. Bar da kazu jel to sve ili nije, samo da znam. Bio sam jednom dobio centralu, pa su me preusmjerili. Ukljucim ja onaj razglas, pa ostavim mob na stolu, nek zvoni. Jednom je 40 minuta zvonio :D: Vise cu baterije potrosit nego sto bi poticaja trebo dobit.
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Uredno telefon zvoni al nema sanse niti jedan od odjela nije dostupan,danas u regionalnom uredu su mi rekli da su isplate u tijeku da imamo razumjevanja,al nikog nisam cula da je ovaj tj ista dobio,ugl 4 placanja trebaju ici plus za mlade tko ima prava vidjet cemo....
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja sam bio u Osijeku neki dan za ekolosku i zatrpavanje nekog kanala, ali oni o financijama nemaju pojma. Kaze zena da oni sve sto znaju saznaju s tv-a :)

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh