• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Pretpostavljam da to sada ide onaj TUG tj. tezi uvjeti gospodarenaj, posebna drzavna skrb, te brdovita podrucja i kamenjari. Neka me neko ispravi ako sam u krivu.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ja imam podrucje s posebnim prirodnim ogranicenjima, ici cu i ja videjt pa kak Bog da....
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Ma sve su u ppo.


Oprosti, al moram tako tražit grešku, nemogu povjerovat da si tako malo dobio po ha..

Si siguran da je ta mjera ? tj predpostavljam da imaš netbanking pa čitaš :icon_toilet:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Al sad sam se sjetio, ppo ako je 82e, za to ima modulacija po broju hektara....
Znam da imaš dost hektara, pa je onda modulacija pojela..
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Za ppo :
82e
Potpora je u punom iznosu za površine do 20 hektara, od 20 do 50 hektara smanjena za 20%, od 50 do 100
hektara smanjena za 30%, te za površine veće od 100 hektara smanjena za 50%.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Imaš tri mjere,
Plaćanja u gorsko planinskim područjima (GPP)EUR 226/ha.
Plaćanja u područjima sa značajnim prirodnim ograničenjima (ZPO) EUR 119,85/ha.
Plaćanja u područjima s posebnim ograničenjima (PPO)82 EUR/ha.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Da to je dosta ali opet ne bi moglo tolko smanjenje biti....to je smanjenje od preko 70% ako me matematika sluzi jos....

Da PPO pise na zahtjevu za poticaje ako se ne varam i tu imam kvacicu jer mi je opcina u tom podrucju
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Tako je ,ispada da je trebalo biti 41eur/ha što je nešto sitno preko 300kn a isplaćeno ni punih 100kn/ha
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Pozdrav svima!
Molim vas ako netko zna je li od pocetka isplata, tj od studenoga ikako sjedala isplata za gpp (iaks mjera - gorsko planinsko podrucje) i ako je pod kojim nazivom?
Nama je ovo prva godina da dobivamo poticaj pa ne znam jel nam to sjelo ili tek traba sjesti, i koliko jer imamo 24ha. Hvala :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh