• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Živi bili pa vidjeli
Ovo kaj je isplaćeno u 11mj meni ispada 38% od odobrenog djela!!!:icon_redface::(sweat):
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Isprike na pitanju koje je sigurno obrađeno već u temi ili postavljenim linkovima, ali stvarno sam malo u gužvi za pretraživati.

Da li se zna koliki je taj dio koji bi se trebao isplatiti krajem 1. mjeseca?

U odnosu na predujam, ili u postotku od ukupnog, ili bilo šta.

Hvala.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Zanima me nesto u vezi poticaja, ako bi htio ove godine umjesto neke kulture posijati rauolu za zelenu gnojidbu, i tako zaorati, da se zemlja ocisti, jer sam nesto dobio u najam a puno je trave, pa mislim da se tu neisplati sijati prve godine.....kako to prijaviti??

A onda na jesen bi posijao jecam
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Evo u Plodovima zemlje izjava da poticaj ide do početka proljetne sjetve. Sad to može biti i veljača i ožujak ,a i travanj.Čekaj magare da trava naraste. :fiery:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Znači on demantira mps..


Isplata prve rate izravnih plaćanja započet će krajem siječnja 2017. godine, a za izravna plaćanja poljoprivrednicima u 2017. godini osigurano je 2.608.616.320 kuna što je za 305.166.505 kuna više u odnosu na tekuću 2016. godinu. Od ukupnog iznosa raspoloživog novca za izravna plaćanja u 2017. godini, 65% povlačimo iz EU fondova.


http://www.mps.hr/default.aspx?id=18886
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Demantira,da. Sad jedino ako je to rekao jer nije znao točan podatak ,pa više onako službeno. Bude bilo napeto. Nadam se da isplata bude ranije kako je i ministar najavljivao.:icon_fU:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Bude kak bude, al ak su objavili krajem siječnja onda nek bude tako .
Dio ljudi ko je pročitao tu najavu tako i planira trošit.
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
ministar je rekao da će se potruditi da bude isplaćeno do kraja 1. mjeseca, nije rekao 100% ide isplata.... no ovima vjerovati ko i starima.... nego trebali bi i napisati ako stvarno ide ta 1 milijarda ili već koliko koliko ide u izravna plaćanja itd da ljudi znaju otrpilike koliko para će dobiti sada, jer još uvijek nema one famozne informacije koliko tko para treba na agronetu dobiti po ha
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A da li imas tu zemlju upisanu na sebe?
Jer je prošao rok za upisivanje...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kako znas koji ti je tocno odobreni dio??

Izvadila mi cura neznam di je našla
Odobreni iznos i u lipu kaj je isplaćeno sad najesen
Cifra slična lanjskoj isplati...imam prava 152€ i ispadne mi 1600kn/ha po njihovom izračunu!!!
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
A da li imas tu zemlju upisanu na sebe?
Jer je prošao rok za upisivanje...

Napravio sam ugovor prije nove godine....

Do kada je to onda trebalo upisati??

Nista sada nekuzim
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
I u arkod si ju upisao?
Ako jesi onda u redu i kod prijave poticaja budes rijesio sto i kako.
A ako nisi nazovi u agenciju i pitaj, mozda jos mogu upisati
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
upisana je u arkod, kod prijašnjeg čovijeka koji je radio, samo 1,5 jutro nije upisano, nije zabilježeno u arkodu, znači trebam ih zvati da se ta parcela upiše?
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tako je, trebas imati upisano u arkodu da bi mogao prijaviti tu parcelu za poticaj
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
To znam, ali nisam znao da postoji neki rok za upis parcele, hvala u svakom slučaju
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh