• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Ja samo zeleno dobio...iako imam u agronetu odobreno za mlade.(skrti su sa isplatama,nisu neki iznosi...)
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Provjerite i navecer, nama je prosli put sjedalo oko 18, a drugima oko podne.

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Fino..
Kod mene još ništa.

Trebalo bi još par naziva izmislit,ovo je prejednostavno pratit,eto žao mi je onih kojima nije,meni i danas sjelo nešto,imam za par litara plavca:icon_oak:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Vidim da su opet mjenjali iznos prava u agronetu...
Jel još kod nekog tako?
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ma bude Marić odobril garant jednu veliku isplatu, ipak treba pomoći tati sa par stotina milja da malo okusi svježi zrak.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Ovo piše kod mene u agronetu pod odlukama za 2016

Poštovani,

trenutni podaci u prikazu informativnog su karaktera. Konačni podaci biti će objavljeni poslije 30. lipnja 2017. nakon završenih svih kontrola na razini RH.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Ovo piše kod mene u agronetu pod odlukama za 2016

Poštovani,

trenutni podaci u prikazu informativnog su karaktera. Konačni podaci biti će objavljeni poslije 30. lipnja 2017. nakon završenih svih kontrola na razini RH.

Pogledaj pod prava...
registri i evidencije -- prava na plaćanja.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Eto, code, ako ti nije ništa sjelo, ja ću platit piće. Samo da se za termin dogovorimo.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
jesi se ti to vratio živ i zdrav?
može, bar da se malo utješim heh
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Jesam, u komadu više-manje. Bit ću sad jedno vrijeme doma, pa se javi kad budeš slobodan.
Neće te puno utješit, sigurno.
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
I kod mene stalno na Agronetu mjenjaju vrijednost prava, naravno u negativnom smislu sa 169 eur pala su trenutno na 151 eur! Ima netko inf zasto se to desava kod nekog da a kod nekog ne?
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Ej ljudi, jel ste dobili kakvu isplatu, jučer ili danas za preraspodjelno plačanje?

Gledam onu obavijest sa apprrr.hr, gdje je jučer 16.2. trebala biti neka isplata.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Meni prekjučer dvije ,a jučer jedna uplata. :icon_super: Sve ukupno oko 420 kn/ha. Uz još onih 1900 kuna ,preraspodjeljeno.
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Meni prekjučer dvije ,a jučer jedna uplata. :icon_super: Sve ukupno oko 420 kn/ha. Uz još onih 1900 kuna ,preraspodjeljeno.

jel imas izracun na Agronetu mozda?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh