• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
sjelo 842,50 kn ne znam za čega. 54.15 ha je u upisniku vjerojatno je za prve ha sjelo.... iako jako malo
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jel se vi sjećate šta vama labavi piso prije koj dan,da kreče isplata,a par kuna tolko da se može reći da je krenulo......a kad će isplatit milijardu,i hoče li vidjet ćemo......usput eto i ja postao ponosni vlasnik 250 kuna........:(giggle):
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,954
Šta Iaks se već zaboravio..bit će kao i obično do kraja mjeseca....bitno da ide..
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
bračo moja mila,ništa tu meni nije jasno,jučer večina nas dobila po koju stotinu kuna,dok,pouzdano znam,na desetine tisuča,danas isto,ljudi pišu o smiješnim ciframa,a neki dobili krupnije..........zatim pokušo sam zbrojit stavku"okoliš",koja mi je danas uplačena........znači svota od jesnas ,zatim ova u veljači,plus ova danas,pa onda uspoređujuči sa odlukom na agronetu....opet tu lijepa svota nedostaje.....ili će možda isplačivat u više navrata ko u veljači........neznm ko tu koga više.........:(wait):
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Sjelo 150 kuna po ha .
Plaćanje za poljoprivredne prakse korisne za klimu i okoliš

- bez financijske discipline - kalendarska

godina 2016 - EU

Poslano sa S 7 edge
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Meni ovo nikad ne bude jasno,znam da sam imao 2 iz matematike ali ovo njihovo ni pitagora ne bi zbrojio,za okoliš u 3 mjesecu bilo 1200 danas 200,ne shvaćam, što im znači ono POST EGAP e to bih volio da mi netko objasni
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh