• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Vjerojatno i meni milina je ta mjera.
Mi ćemo pričekati pa na komad dignuti.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Svi su mi iznosi izmjenuti od prošlog puta i stoka .
Bikova opet nema a nisam se ni nadao svaki put uzmu

Kolko je otprilike po biku poticaj bio lani??u agenciji vele da im hpa jos nije poslala stanje o broju goveda u farmskom sustavu pa da neznaju kad ce ici poticaj i kolko
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Ovisno što ti fali po uplatama...ako ti npr.nije isplaćeno zeleno i osnovno do kraja onda ćeš imati još dvije.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Toliko najave o isplati poticaja danas u svim medijima a ništa nema...

Poslano sa S 7 edge
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
ljudi pa jel ste čitali šta sam neki dan napiso,18. je POČELA isplata i to sitnije stvari i trajat će do kraja mjeseca,a i sad vam je već najavljeno da se neke stvari prebacuju u svibanj,nema love u proračunu,i nije mi jasno zašto se stalno čudite ko pura glisti,pa tako je uvijek bilo,s tim da ovakvog ministra po meni još nismo imali,pozdrav
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bUUUU,hoču pare,el nije dosta što nas koji smo imali kontrolu sjebali na prvoj isplati sa čekanjem,pa čekaj sad opet a već imam 3-4 sijede na glavi
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
bUUUU,hoču pare,el nije dosta što nas koji smo imali kontrolu sjebali na prvoj isplati sa čekanjem,pa čekaj sad opet a već imam 3-4 sijede na glavi
bueš ti u ovoj državi dobio i promaju u glavi,ajd pali mašine za ujutro:icon_mrgreen:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kolko je otprilike po biku poticaj bio lani??u agenciji vele da im hpa jos nije poslala stanje o broju goveda u farmskom sustavu pa da neznaju kad ce ici poticaj i kolko

E nemam pojma imao dva a neznam jesam ni lani uopće dobio.
Jer stalno nešto muljaju.
Dobro bi došlo al uopće se nenadam navodno 100 eura je trebalo biti .
Tako govorio čovjek što piše poticaj za bikove .
Došao kući sve ispunio i niš nema i sad ti reci.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh