• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Moze savjet ,do sad imam upisanu z3mlju koju obradujem i za nju trazio sam poticaj.Kako da trazim poticaj za rasplodne krmace,kako to ide,
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Naletih na tekst koji analizira stanje u RH. Sretno svima! Samo kod nasi korisnici snose financijsku odgovornost čak i u slučajevima administrativne pogreške provedbenih tijela. A provedbena tijela su puna rođaka sa filozofskim fakultetom....

Mislim da bi ovo trebali pročitati svi koji planiraju veća ulaganja uz pomoć APPRRR-a:
http://www.lmh.hr/najnovije/18-anal...ma-te-mjera-19-i-20-programa-ruralnog-razvoja

"Korisnici IPARD programa i Programa ruralnog razvoja RH 2014-20. ni danas nemaju pravo prigovora, žalbe, niti sudske zaštite na odluke Ministarstva poljoprivrede i APPRRR. Korisnici snose financijsku odgovornost čak i u slučajevima administrativne pogreške provedbenih tijela. Najveći problem leži u činjenici da Pravilnici nisu upravni akti i s pravom se svi pitamo, ako nisu upravni akti, što jesu?"
 

maikynet4u

Član
Tu od
14 Pro 2016
Poruka
324
Postoji instalacij agronet-a za pametne telefone ali nije hr.
[emoji22][emoji22]
6363b0c0f72138d3653e3368b36a3442.jpg


Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh