• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Mirovinsko se prekida, ali zdravstveno se mora plaćati dok se ne zaposliš.
Ne mora se placati zdravstveno,kad zatvoris opg znaci odjavis sve,dobijes rjesenje i sa tim rjesenjem ides u mirovinsko gdje odjavljujes zdravstveno i prijavis se na hzz,i vodis se kao nezaposlen,.
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Meni avans isplačen u istom iznosu ko i godinu prije, a u drugom mjesecu ove godine dobio sam 40% manje novaca nego lani... niko nezna objasnit zakaj... sve isto ko i prošle godine kod upisivanja poticaja...
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Da ali koliko ti je odobreno piše ti na agronetu. Uglavnom svima je nešto manje.
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
84
Meni avans isplačen u istom iznosu ko i godinu prije, a u drugom mjesecu ove godine dobio sam 40% manje novaca nego lani... niko nezna objasnit zakaj... sve isto ko i prošle godine kod upisivanja poticaja...
Smanjili su vrijednost prava, meni sa 169€ na 142€, to je jedan razlog drugi razlog je da su odlučili plaćati na drugačiji način nego prošle godine. Ove godine na kraju ide tkz "poravnanje" koje će navodno biti oko 10% od ukupnog iznosa.
Iako bi na osnovu dosadašanjih iskustva koje uključuje laži, obmane i prevare ljudi prije rekao da će ići i do 30% poravnanja sa računa korisnika.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
" a isto tako se kasni s isplatama poticaja za poljoprivrednike koji su još pod kontrolom. Smatramo da agencija mora sve kontrole obaviti završno do kraja godine za koju su prijavljeni poticaji i do tada izdati rješenja"

Zašto Ministarstvo na ovo nema odgovor?
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
" a isto tako se kasni s isplatama poticaja za poljoprivrednike koji su još pod kontrolom. Smatramo da agencija mora sve kontrole obaviti završno do kraja godine za koju su prijavljeni poticaji i do tada izdati rješenja"

Zašto Ministarstvo na ovo nema odgovor?
Valjda više nemaju snage ni lagati kao što lažu za ovo za mlade.Na stranicama Savjetodavne(baš sam pregledao malo u rikverc kako su išla predavanja),nije bilo predavanja i traju sada u svim županijama.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
U mojoj zupaniji je jesenas u dosta sela bilo predavanje za mlade poljoprivrednike
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
84
" a isto tako se kasni s isplatama poticaja za poljoprivrednike koji su još pod kontrolom. Smatramo da agencija mora sve kontrole obaviti završno do kraja godine za koju su prijavljeni poticaji i do tada izdati rješenja"
Zašto Ministarstvo na ovo nema odgovor?
Mislim da je za neodgovaranje zadužen pomoćnik ministra Karalić. Meni na jedan dopis isto nisu odgovorili, kasnije su slagali pučkom pravobranitelju da nisu dobili dopis iako sam ga poslao preporučeno...:mur:
Toliko lažu i muljaju da je to strašno. uglavnom ne odgovaraju ili izbjegavaju odgovor kad su s prstima u pekmezu.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Sve bi ih mogao zamijeniti jedan dobar kompjuter. Uhljebi.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Pozivam sve koji su zainteresirani odnosno zakinuti od strane Agencije za plaćanja da se jave u inbox sa nekoliko rečenica kojima opisuju svoje probleme bilo zbog administrativnih kazni,predugih kontrola....imam odvjetnika koji će sve besplatno napisati i pozvati se na sve članke kojima RH krši odredbe članaka EU Uredbe pa tako i sve što krši sama Agencija a nije u skladu sa Zakonom.....na vama je da po primitku pritužbe samo upišete svoje podatke,potpišete i pošaljete.
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
Meni danas stiglo da vratim za 2016 godinu 14 000 kuna,i ako su mi vec za 2016 bili umanjili poslje kontrole poticaj za 30 000 ne pravilnosti bilo na 2,5ha pasnjaka . bome ljepo od ukupne povrsine to mi je jedan postotak neisparavan , i malo je bilo 30 000 pa vele sad posle godinu dana jos 14000 al dobro sam prosao oko mene ljudi mahom dobijaju da vrate po 100 000 i ako im jevec bio umanjen poticaj lani odmah nakon kontrole
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
65
Meni danas stiglo da vratim za 2016 godinu 14 000 kuna,i ako su mi vec za 2016 bili umanjili poslje kontrole poticaj za 30 000 ne pravilnosti bilo na 2,5ha pasnjaka . bome ljepo od ukupne povrsine to mi je jedan postotak neisparavan , i malo je bilo 30 000 pa vele sad posle godinu dana jos 14000 al dobro sam prosao oko mene ljudi mahom dobijaju da vrate po 100 000 i ako im jevec bio umanjen poticaj lani odmah nakon kontrole
Svaki prekršaj ide puta 3 , to se nigdje ne navodi ali tako računaju u Agenciji za plaćanje na žalost :/

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
207
Jel netko dobio za šeč. repu?
Ja imam u odlukama al jos nista ne dolazi. Jucer sam zvao agenciju i kazu da je trebalo biti...
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Najbolji su mi ovi papci koji cvile kad ih uhvate s prstima u pekmezu, pa dobiju packe.:icon_toilet:
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Danas se pojavila nova uplata na računu...ukupno to iznosi za prvu ratu cca 70% predujma.

Sretno skjd4755!
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
84
Svaki prekršaj ide puta 3 , to se nigdje ne navodi ali tako računaju u Agenciji za plaćanje na žalost :/
Hm..nema puta 3 nigdje, ima tablica koja jasno govori o iznosima umanjenja s tim da su kazne drakonske kad se dođeš na 21% neusklađenosti..to znači da si izgubio potporu za cijelu godinu.
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
65
Hm..nema puta 3 nigdje, ima tablica koja jasno govori o iznosima umanjenja s tim da su kazne drakonske kad se dođeš na 21% neusklađenosti..to znači da si izgubio potporu za cijelu godinu.
U tablicama nema ali oni tako računaju, npr.ako imas 1 hektar nepravilnosti ustvari za njih imas 3 hektara. Svaki kvadrat x3

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Jel netko dobio za šeč. repu?
Ja imam u odlukama al jos nista ne dolazi. Jucer sam zvao agenciju i kazu da je trebalo biti...

Bila je uplata za šećernu repu i to 19.03 samo ne piše repa nego dobrovoljno proizvodno potpora-mjera 7
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh