• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Nisam gledao dignuo na bankomatu.
A kad i pitam u ersteu reču da neznaju da isplata poticaja

Meni jučer sjeo IAKS (područja s prirodnim ograničenjima), to je jedino kaj dolazi u komadu i radi se o "velikoj" uplati.

Mali uzmi si internet bankarstvo, ako si mlađi od 30 godina u zabi ti je to skoro pa đabe (par kuna mjesečno). Iijepo češ moči svaki dan vidjeti koje je stanje računa, kaj je uplačeno, plačati račune po naknadi od 0kn,1kn ili maksimalno 2kn.

Umjesto da se mučiš izvatcima da vidiš kaj i koliko ti je isplačeno, skineš excel za razdoblje od 11mj do sad, označiš polja od poticaja i sumiraš i lijepo dobiš točne i pregledne podatke za manje od 10 minuta.
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Dakle, ovih dana ništa, osim nešto jako sitno, valjda je to onda sve što su nam udijelili. Netrebamo se nadati ničemu očito.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mora biti ja nisam jedva pola dobio neznam što čekaju više sramota.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ma cekaju se zadnji dani možda bagra nema novaca.
A kad smo mi dužni gotovi odmah ovrha sto čuda.
Žalosno
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Nema ova drzava sa sendvic dok svabo neudijeli a svabo svom dijetetu nece pomfrit da plati ako nema razloga,da vidimo sto imamo jos za prodat,otisli hoteli.rijeke,izvori,ostrva,suma... hmmmm mozda jos samo ostalo dupeta da dademo,e da to je neiskoristen kapital a sijedimo na njemu.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Potvrđujem da je sjelo nešto osnovnih plaćanja,izgleda iz eu.Sad je pitanje da li je to poravnanje ili će ići još dio iz RH.Vidjeti će se uskoro.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,420
Nema ova drzava sa sendvic dok svabo neudijeli a svabo svom dijetetu nece pomfrit da plati ako nema razloga,da vidimo sto imamo jos za prodat,otisli hoteli.rijeke,izvori,ostrva,suma... hmmmm mozda jos samo ostalo dupeta da dademo,e da to je neiskoristen kapital a sijedimo na njemu.

Dok se takvi kao vi gospodine boje EU, pljačkaju vas domaći kokošaneri i prodaju priču "To tako mora".
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Samko,briga mene za eu,nit zivim vise u njoj nit planiram ziviti samo onoj mojoj od budale zeni to ne moze bog dokazati.Ona se nada boljem,pa i ja sam se nadao 40 godina ali nisam docekao dok nije rodila i nisam imao za babilje opremiti i scim po nju u bolnicu otici,red je procastiti doktore i sestre pa ipak je to sin cekan 12 godina a ja ni za bombonjeru taj tren.Tad se prelomilo u meni i nakon kratkog vremena digao sidro i sve ostavio.Samo sto sad opet finansiram nju dolje treba gnojivo treba gorivo treba radnik teba “neka stvar da ne budem prost”.Kazem okani se toga vidis da je sve gore i gore ali lakse budali dokazati nego njoj jer ona se nada,razdrije sebe,mater mi,one curice dvije bolje znaju oko traktora nego pola odraslih,rane bikove,muzu krave ganjaju...i rade sve,razdvojen zivot...ma sta da pricam eto ispade da placem ali nije tako,razocaran sam jer gledam ovdje u Skandinaviji seljaka a kod nas seljaka,pa on je gospodin koji unapred sve znade a mi znademo unapred da ce slagati sve sto obecaju.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Kakav narod, takva i vlast. Nemojte puno kakat protiv onih koji su vaš odraz. U Hrvata je sve laž i prevara, samo što svi misle da je njihova opravdana, a tuđa smrtni grijeh. Kakvi smo, dobro i stojimo.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Kakav narod, takva i vlast. Nemojte puno kakat protiv onih koji su vaš odraz. U Hrvata je sve laž i prevara, samo što svi misle da je njihova opravdana, a tuđa smrtni grijeh. Kakvi smo, dobro i stojimo.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Cuj to "nemoj kakat", nemoj ti srat.
Politicar NIJE moj odraz.
Ja radim. I ne kradem. I nemam novce.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Danas se ubio od para,sjela plaćanja korisna za klimu i okoliš,ukupno 1.27kn(jedna kuna i 27 lipa) za 6.12ha...to im skuplje bilo uplatit...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh