• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
zemljanin, a radiš li baš sve po zakonu?:(nerd):

S obzirom da sam non stop u kontroli, reko bih da da.
Sta moze bit mimo zakona? To sto je ovca pljunula bolus i sad ima samo markicu? U jbt bas sam pravi kriminalac.
Ajmo malo bit realni.

S druge stranee... Rade i ONI sve po zakonu... I po zakonu nam lijepo i upropastise zemlju.
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
67
Kažu do kraja mjeseca...samo veliko pitanje...s njima se nikad ne zna.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
danas skoro 300 kuna sjelo ahhahah ajme.
Ajd bar da svaki dan tako dnevnica sjeda
 

care

Član
Tu od
23 Stu 2011
Poruka
230
Meni jucer sijela meka parica,nije lose ali fali jos 30% Zena mi uslikala i poslala da vidim,Moja plata ipo ovdje ali eto nek ista.Kad voli biti tamo a ja joj necu ispadati iz volje nek bude dok joj se bude,ostace bez ledja ali sta joj ja mogu kad je nebi Sveti Petar urazumio.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Ne znam čemu čuđenje ako nisi bio u kontroli tebi sada sjedaju samo sitne uplate da se dopuni onoliko kolko trebaš dobit po agronetu.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Koliko sam ja gledao po agronetu ondje sam vidio samo isplate koje sam dobio na račun a ne i koliko trebam dobiti sveukupno.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
I ja tako gledam Zoki i nije mi jasno koliko ukupno i do kad treba sjesti...tj.nije mi jasno da li se moja prava koja pisu na agronetu 153 eura umanjuju kao 2015 godine ili je to a53 eura po hektaru pa onda zeleno placanje 70% od tih 153 eura ili ide drugacije formula?dal je netko upućen??
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Danas sam zvao agenciju i rekli su mi da odluke koje su donešene 19.2018 nisu konačne....nego konačne odluke budu 30.6....
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Meni fali bar 5000 kn prema prošloj godini.
Milina ako je tako čista pljačka onda.
Još ću pričekat 30.6 pa vidit ali fali puno.
A trebali smo dobit toboš više
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas sam zbrojio uplate od 11 mjeseca,2 mjeseca i ovo zadnje,kod mene je gotovo,po uplatama sam dobio 100 kn više nego što piše na odluci za 2017 na agronetu,prošle godine nisam imao proteinski usjev,jedna krava manje i ja moram biti zadovoljan,začas bude 11 mjesec i kreče nova sezona iščekivanja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh