• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
A ja mislio das babi mari 100 kn da ti rijesi haha normalno da znam da je putem zahtijeva, vec dva puta pitam ali kao da mi automat odgovara....

Sory...
Koje kulture imaš na parcelama?
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Kolik se otprilike dobije plavog po hektaru? Da li ste uspijeli nabaviti ugovore za zemlju? Mrni nije sva prenesena uknjigama nazalost.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Ja dobio klima i okoliš. Ekologija. Mehaničko uništavanje korova .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Kad si dobio za ekologiju i za mehaničko?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Moze pomoc, mladi poljopricrednij ak oupise sada.novu zemlju da li na nju ide poticaj ili se ceka referentna godina?
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Dobiješ prvi put poticaja nešto u 11 mjesecu a i za plavu naftu ako sad podneseš zahtjev i dobiješ karticu sjedne ti negdje u 9,10 mjesecu, barem je tako bilo prošle godine kod mene
 

Križić

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
21
Mislim da dobiješ iz nac rezerve,tj što su meni maznuli 3 ,4 prava i više ne mogu vratit do referentne 23.g
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Prava na plaćanje. Svaki hektar prijavljen u potpore mora imati vezano uz sebe pravo na plaćanje inače ne možeš dobiti poticaj
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Da ja sam i prosle godine ulisivala neku zemlju i zbrojena mi je u odlukama za isplatu. Tak da mi sad nije jasno zasto ne bi isla u poticaj. I jos pitanje to za mlade da dobiju 20 %vise poticaja vrijedi do 40 god nositelja ili ima neki drugi rok. Neko mi je rekao samo 5 godina.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh