• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Po priči koju čujem provjereno isplaćeno je minimum 90% ukupnih iznosa velikim proizvođačima koliko znam. kažem provjerena informacija.
 

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
98
A vidjet ćemo danas i sutra i znam da mi je susjed dobio za ekop a ima 5h.uglavnom ja nisam dobio nista a imamo sve isto prijavljeno samo sto ja ima veću površinu zemlje.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
125
Meni več četiri godina za dva hektara eko sve do lipe isplate svaki put kad najave isplate u roku od dva tri dana , i predujam i poravnanja i eko.
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
Mliječne krave oko 30kn grlo, dobrovoljno vezana kaj ne znam kaj je. Ak je zs krave onda 90kn grlo, zeleno cirka 70-80kn ha
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh