• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

josipa1982

Novi član
Tu od
27 Tra 2020
Poruka
9
Isplazili su,samo ne znam kome. Bas je postalo populatmrno da najave da su isplatili i onda novaca nema danima
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
293
Ne brini Josipa bit će do kraja ovoga tjedna sve isplaćeno 😀👍
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Največi problem oko ovog da nema isplata,ljudi ne zbrajaju uplate i nema 2 ista slučaja za vrijednost prava.Prva isplata jesenos je bila za 20-30 % veča nego što je bilo to za 2018 godinu,a zaboravilo se da se je u arkodu pojavilo puno hektara koji požderu okvir poticaja za zemljište.
 

Križić

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
21
Ma kužim ja sve, ja ti sve po starinski i delam, kaj mi kaj treba ja si otiđem kupiti sa svojim novcima, jer drugačije neznam.
I nikad nisam drugačije znal, e sad jel sam ja staromodan ili kaj, al drugačije neznam.
Radiš po tvim 3 rala,dođi kupit za 15 h pa radi i jedan bez poticaja za manju cijenu žitarica nego su bile 2003 g a gnojivo najskuplje je bilo 147 kn. Što tu sereš...nismo mi ukapirali poticaje...jebe mi se tvoje mišljenje
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
165
Preostalo je 0,13 milijardi kuna koji se odnose na IAKS mjere: Mjeru 11 (korisnici koji imaju smanjenja površina ili druga kršenja obaveza), Mjeru 14 (nove potpore: ovčarstvo i kozarstvo), operaciju 10.1.9 i poravnanja potpora", pojašnjavaju iz APPRRR-a.

Znači mi koji do sad nismo dobili eko potpore spadamo u grupu kršitelja obaveza ili u grupu poreznih grešnika upiiiii

dok je 0,26 milijardi kuna prije same isplate poslano u Poreznu upravu na porezni prijeboj.

Zanimljivo banke te ne smiju ovršiti ali zato država može (ne opravdavam ako je neko dužan) ali u ovakvoj nezavidnoj situaciji nije lijepa gesta ili ?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
O čemu ti? Ne kužim te.
Ti si mučki provokator, to je danas tak složeno da se na veće ne splati niš delat bez poticaja. Probaj zasijat hektar kukuruze pa bum te pital gdje ti je prihod kad sve troškove izračunaš.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
Zaboravljate da (generalno) poticaje mora zaraditi netko drugi, da bi se mogli isplatiti.
Živjelo se i prije poticaja, a seljaci su bili i bogatiji nego danas. Poticaji su samo narušili ravnotežu i o ljudi napravili klijenteliste.
 

josipa1982

Novi član
Tu od
27 Tra 2020
Poruka
9
Dobila danas napokon odgovor koji iznos očekujem u drugoj rati, pošto ne možemo pristupiti agronetu. Šaljem niže isječak.
"U obradi su sljedeći iznosi kako Vam navodimo niže i kad se izvrše sve kontrole bit će plaćeno"

Znači isplata kada se izvrše sve kontrole
 

Križić

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
21
Do 2 mjeseca zbog kontrole ni lipe,kontrola sve ok,isplatili...sad dođem u bank opet nema....***** i zadnju rupu na svirali ,ostavit ću se ove kuće šizofrenske...ne moraš ni dat,najedi se i .
 

Danci001

Aktivni član
Tu od
1 Lip 2016
Poruka
113
Kako nam stalno mažu oči ili bolje rečeno lažu. 10.4 kreče isplata potpora svi se poveselimo ono opet laž. Zovemo ih odobravanja su u tijeku do kraja travnja 10% od ukupnog iznosa. Došao je i taj kraj travnja 24.4 dali su neku crkavicu za EKO I EKOP i dalje opet ništa. Rekli su nema ovrha ni preboja neće biti,ali eto odgovor iz agencije prosljedili smo isplatu u poreznu zbog preboja znaći opet su slagali. Sad najnovija vjest u vezi prvo moradu preči kontrole onda ide isplta. Gospodo dajte bar jedanput pogledajte te poljoprivrednike u oči a da nečete slagat...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh