• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
To ti je kao svaki novac, svasta mozes kupiti
E to mi nije jasno? Ko to daje ko to kontrolira? Jer ja sve po starinski radim, kad kaj trebam idem kupiti sa svojim novcem, a sad tu vidim da svi nekaj dobivaju, to mi nije jasno. Svi nekaj čekaju, ne kužim, otiđeš i kupiš kaj ti treba, tak ja radim.
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
601
Malo je 10 kruški, bolje da uzmeš novce i odeš kupiti sadnice, gnojivo i sve ostalo za 10,15 hektara
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
162
Malverzacija u poljoprivredi nema niti ih nitko od nas ne koristi zlo namjerno netko je to dozvolio,sve su oni to dopustili samo nisu ni svjesni , ima more rupa u donesenim tj nedorečenim odlukama nadležnih koji sad sami sebe kažnjavaju jer su nesposobni unaprijed predvidjeti tvz malverzacije .Prvo dozvole nešto onda ljudi to koriste ,onda oni vide da je to "krivo" što su donjeli i onda je najlakše te njihove pemce da svale na napaćene seljake... užas ...ljut sam kao leptir na spomen da se seljak koristi nezakonitim radnjama i malverzacijama to jednostavno nije istina.Onaj tko misli suprotno jednostavno neka se pokuša baviti poljoprivredom i sve će mu se samo kazati.Te molim oprez oko vrijeđanja seljaka ne seri u kašiku koja te hrani .
 
Posljednje uređivanje:

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Pa ne vrijeđam ja nikog, ali mislim da je to malo pre optimisticno da se niko ne koristi nezakonitim radnjama. Zapravo ne nezakonitim nego eto u slučaju sad tih eko poticaja, kao svi u eko poticaju se baziraju na proizvodnju, a niko eto nije dobio rijesenje ispod stola od kontrole samo da se pokupi poticaj.. E pa ne znam baš i još svi bi morali kao snosit zbog tog posljedice, ma nemoj... E sad ko se nađe prozvan..
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Željac, Europa nikada neće poticati veću proizvodnju! To si zapamti! EU potiće veći dohodak u poljoprivredi radi ostanka ljudi u ruralnim područjima i ekološke mjere zaštite okoliša. RH treba svojim zakonskim mjerema stvoriti uvjete da se isplati proizvoditi više. Kolega još ima kukuruz na njivi i nema ga kome prodati pa ti ocijeni koliko su njihove mjere uspješne!

Ova dezinformacija o 98% nezakonitosti i povratu 3 milijarde od isplaćenih 1 milijarde od 2015. godine je za kazneno gonjenje....netko opet skreće pažnju sa svoje guzice.

I ovo smanjenje poticaja za orah i lješnjak je samo stvaranje nesigurnosti u proizvodnji....kako ću ja danas-sutra uložiti SVOJ novac u neku višegodišnju proizvodnju kada uhljebići svake godine mijenjaju pravila radi osobnih prepucavanja i dokazivanja svoga ega. E pa neću! Neka se oni zajebavaju sa svojim kunama!
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh