• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,870
Možeš, ako završiš izobrazbu i hodaš na radionice njihove, da im jbm.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,870
Napravi se blesav kao i ja i prijavi to u zahtjevu za poticaj. Možda ti prođe, meni je čak i prošlo i dobio nekih 2-3tkn za travnjak velike prirodne vrijednosti ali prilikom kontrole morao sam vratiti lovu jel me gospa iz apprrr tražila da idem završiti izobrazbu itd i da će mi lova ostati. Naravno ja nisam znal da se treba za to školavati... Lijepo uljudno su me sprašili.
Inače imaš na stranicama apprrr sve pravilnike za sve potpore a potporuje se sve i svašta.
Nastavio sam prema tim livada se odnositi kao da primam potporu a dobim k. u. d.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Jesi ti smiješan 😂😂😂. Nema veze s čim kosiš i niš se više ne dobije kosil ti ručno,flaksericom ili avionom. Livada je livada i bitno da ju pokosiš minimalno jednom u godini da se vidi da nije zapušteno. A vidim da imaš i vinograd i kuruzu siješ,to sve možeš prijaviti u poticaj.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Neznam, zato pitam. Jer vidim ti poticaji se djele kapom i šakom, a ja to niš nemam. Ja sve sam kupujem. 😉Pa pitam ak kaj mogu dobiti ak bi breg sa ručnom kosom kosil.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Za sve možeš dobiti novce i ništa se ne dijeli šakom i kapom, sve treba odraditi. Kao što smo ti rekli, sakupi preko 1ha zemlje, otvori OPG, prijavi se za poticaje i beri šakom i kapom. Ako nisi zaposlen plaćaj doprinose a ako jesi bolje za tebe. Za sva pitanja koja imaš ima odgovora u drugim temama i imaš apprrr, a ako ne možeš nać odgovor pitaj al u drugoj temi. Nijednom tvom pitanju nije mjesto u ovoj temi.

lp
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,870
Za neke mjere je bitno kak kosiš a to je od sredine prema van da ne ozljedi kosca🙃
Projdite kroz pravilnike a kosiš malo kasnije da se sve prije mirno razmnoži.... Ima celo brdo toga. Sve za ekofuk očuvanje eu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Za sve možeš dobiti novce i ništa se ne dijeli šakom i kapom, sve treba odraditi. Kao što smo ti rekli, sakupi preko 1ha zemlje, otvori OPG, prijavi se za poticaje i beri šakom i kapom. Ako nisi zaposlen plaćaj doprinose a ako jesi bolje za tebe. Za sva pitanja koja imaš ima odgovora u drugim temama i imaš apprrr, a ako ne možeš nać odgovor pitaj al u drugoj temi. Nijednom tvom pitanju nije mjesto u ovoj temi.

lp

Pa pitam kad neznam, velim ti meni niko niš ne daje nego sve sam kupujem, a tu čitam za sve se daje poticaj, pa bi i ja tak probal, ak svi zakaj ne i ja. Zaposlen sam, i imam oko 4 i pol hektara zemlje kaj kosim samo manje više, sad gledam ak mogu kupiti kravu od poticaja i raditi doma sušene sire sa egzotičnim voćem. Za početak jednu kravu bi kupil.
Za neke mjere je bitno kak kosiš a to je od sredine prema van da ne ozljedi kosca🙃
Projdite kroz pravilnike a kosiš malo kasnije da se sve prije mirno razmnoži.... Ima celo brdo toga. Sve za ekofuk očuvanje eu.
Moram se raspitati kak i kaj, nebi više svoj bentin trošili nego sa kosom kosil ak mogu kaj dobiti na osnovu toga.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
189
Pa pitam kad neznam, velim ti meni niko niš ne daje nego sve sam kupujem, a tu čitam za sve se daje poticaj, pa bi i ja tak probal, ak svi zakaj ne i ja. Zaposlen sam, i imam oko 4 i pol hektara zemlje kaj kosim samo manje više, sad gledam ak mogu kupiti kravu od poticaja i raditi doma sušene sire sa egzotičnim voćem. Za početak jednu kravu bi kupil.

Moram se raspitati kak i kaj, nebi više svoj bentin trošili nego sa kosom kosil ak mogu kaj dobiti na osnovu toga.
Moj savjet-drzi se svog posla i nemoj se upustati u cari poljoprivrede
 
Tu od
21 Ruj 2019
Poruka
31
Pozz
Meni se majka išla ispisivat iz OPG-a pa saznala da mi mora dati zemlju u zakup ,
da bih dobivao poticaje
pa sam to išao obavljat i onda paf korona i nisam odnio papire do Ozaljske 10.
Sad planiram ići sutra da ubijem dvije muhe odjednom jer moram još u Vinogradsku.
Zna tko jel se treba naručivati ili samo ušetaš u zgradu kao i prije ?
Gracias!
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
189
Pozz
Meni se majka išla ispisivat iz OPG-a pa saznala da mi mora dati zemlju u zakup ,
da bih dobivao poticaje
pa sam to išao obavljat i onda paf korona i nisam odnio papire do Ozaljske 10.
Sad planiram ići sutra da ubijem dvije muhe odjednom jer moram još u Vinogradsku.
Zna tko jel se treba naručivati ili samo ušetaš u zgradu kao i prije ?
Gracias!
Zakaj?
zato jer su proizvodi ispod svake cijene i nemozes nista zaradit ako i zaradis vec ti netko to pokupi tak da ti je to rupa bez dna
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Jel se zna sta ce biti sa onim ugovorima za zemlju, kazu da od druge godina nema prijave poticaja bez tih ugovora, samim time su rekli da ne mozes ostvarit poticaj za zivotinje jer nemas dosta zemlje?

Imam vise parcela di ima i 5-6 vlasnika, neki su vec i umrli?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh