• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Da, zato jer kile prelaze ove godine omotnicu koja je inače dostupna za duhan.
Da veliki im je to problem, a kolike godine unazad kad samo jedva 70-80 posto omotnice iskoristili nikom ništa. A sad je problem još tih 43 lipe po kg.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Da, upravo to, zbog toga smo i uspjeli dići i to bi bilo otprilike to i ove godine prinosi premaše omotnicu...
 

Lill

Član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
65
Lani je nama bilo u veljači sve riješeno al ove još nista
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Negdje sam pročitala da ide u ožujku i travnju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
165
Sve ukupno što je do danas u mom slučaju uplaćeno za 2021g (avans 11mj 2021 i sad 2 mj 2022 g) fali sve ukupno za P.Z.O cca 370kn/ha u odnosu na uplatu iz 2020g kako je kod vas?

To koda fali još HR dio u ovoj drugoj uplati ili ?
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
93
Zar se još nema dobiti tamo oko 5 ili 6mj preostali iznos? Ja sam još prošle godine dobio nekih 15% poticaja u to vrijeme...
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Jel bio HR dio za zemlju? Po trenutnom stanju u odlukama fali mi neki manji dio u odnosu na proslu godinu
 

Maro08

Član
Tu od
14 Ožu 2019
Poruka
58
Zato sto su smanjili ove godine. Mozete procitati u NN izmjenu zakona
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh