• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,593
Ekipa mojq,kolko delamo previse nam i placaju.😁 I na.kraju useru sami sebe
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
255
Nije to zbog više površina već što nismo donatori pa nas bavaju sa 150 EUR-a/ha. Da smo ekipa imali bi 5.898 EUR-a/ha i još bi ministrica objašnjavala zašto je to tako i kako je to u našem interesu.


Ove godine su i meni prava smanjena nekih 10% a nema razloga....ministrica negira da su dobili šamar od eu komisije i da nam je smanjena omotnica.

A kao šlag je informacija da su na prva 3 mjesta po isplaćenim potporama za poljoprivredu Hamag-bicro, apprrr i ministarstvo a tek onda bivši agrokor o_O
....pisali su krški pašnjaci nešto o tome....meni to za prijavu!

Ispravak....belje je na 2. mjestu
 

Prilozi

  • Poticaj.JPG
    Poticaj.JPG
    38.6 KB · Pregleda: 44

Melina

Član
Tu od
26 Tra 2017
Poruka
71
Kaze od 1380kn izuzeli 127 prijebor trazbine, niti znam sto je prvo niti za sto su uzeli 127kn a bogami ovaj ostatak od 1380 nema nigdje 😂😂😂🤣🤣🤣
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Da li su nekom bile zaštićene pasmine m 10?
Meni su npr sjele zaštićene pasmine, ali nisu travnjaci. Kažu da se sve što spada u m10 odobrava po nekom njihovom redoslijedu, najprije novi korisnici, pa onda ostali po nekom kriteriju, ali ne znam kojem točno. Uglavnom meni su rekli da su sve isplate su još u tijeku, tj u administrativnim kontrolama i da će biti do 30.6. 🤷🏼‍♂️
 

boskobuha25

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
166
Sve ode u nebo samo poticaji ostaju isti ,nadam se da će se netko sjetiti pa da nam iste podignu ... sadašnje potpore nisu dostatne ni za plavi kupiti a kamoli da mi ostane za nešto drugo npr za kupnju apartmana .
A i ove cjepkane potpore mi idu na pišu a vama ?
Ošlo gnojivo ,gorivo zakupi sve samo potpore di su tu su to nije fer ili?
 
Posljednje uređivanje:

Mareleona

Aktivni član
Tu od
4 Lip 2018
Poruka
112
Grozno kaj se događa. Radim u dućanu i svakodnevno cijene idu gore. Kava u zrnu cijena je išla gore za 15 kn ..još sam mislila da je krivo. Ma kakvi. Place nam ostaju iste kao i poticaj. To nitko ne vidi. Život je tolko skup da stvarno čovjek sjedne i plaće
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh