• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Akinoma

Novi član
Tu od
17 Tra 2022
Poruka
14
Nemam ja pojma. Meni ova sara odozgo šalje poruke. Kaže da sam njen tip i tako to...sigurno misli da mi pod ovom temom imamo love. Idem joj napisati da se javi onima na temi john DERE možda se vise usreci.😂😂😂.i čini mi se da nije baš sva svoja...brka rodove u pravopisu...
I da...ništa od love kod lipicanaca jos
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,287
Produžen rok za podnošenje Jedinstvenog zahtjeva za 2022. godinu
10.05.2022.

Obavještavamo vas da je u Narodnim novinama br. 53/2022 objavljena izmjena Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o provedbi izravne potpore poljoprivredi i IAKS mjera ruralnog razvoja za 2022. godinu – kojom se rok za podnošenje Jedinstvenog zahtjeva produžava do 1. lipnja 2022. godine.
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Nista dns,,nista sutra,,tak i prekosutra,,,nemam pojma iskreno sta napisat🥺
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh