• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zami

Novi član
Tu od
11 Svi 2021
Poruka
12
Pozdrav, da li mozda netko ima kakvu informaciju kada bi trebale ici isplate za pomoc poljoprivrednicima sto su se predavali zahtijevi od 31.07. - 15.08.? Ja zovem u agenciju ali naravno nitko se ne javlja.
 

Kika

Novi član
Tu od
5 Ruj 2022
Poruka
5
Pozz svima, zanima me ima li vas još kojima nije smjelo za min. Gnojiva?? nemam nista ni u agronetu u odlukama, predala 13. 5. Poštom. Sad je bas previše, svi oko mene dobili pa ne znam jel isplaćuju jos. Zvala prije tjedan pa mi rekla službenica da sve bude kroz tjedan dana isplaćeno.
 

Kika

Novi član
Tu od
5 Ruj 2022
Poruka
5
Kaže meni službenica kad sam zvala, pratite svoje odluke u agronetu, sve ćemo vam staviti, ako niste dobili, onda žašto i rok žalbe...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Marko83

Novi član
Tu od
1 Svi 2022
Poruka
9
Nisam ni ja dobio za gnojivo, zahtjev predan još 18.4. zvao dva put agenciju i svaki put dobio odgovor da imaju jako puno zahtjeva za obraditi. Odgovorila mi je da ne rješavaju zahtjeve po redu kako je tko predao ( ne znam onda po kojemu redoslijedu rješavaju ). U agronetu mi stoji samo da je zahtjev predan i ništa više.
 

Kika

Novi član
Tu od
5 Ruj 2022
Poruka
5
Je li netko mozda zvao Agenciju ovih dana za min. Gnojivo, zna li se što? Jesu li završili s isplatama...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh