• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
72 kn. Stvar je principa. Dok oni mene ne diraju, ne diram ni ja njih.
Sretni su dok nemaju posla samnom.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
571
Uredu je princip.Ali komoru je osnovala vlada, oni su povezani možda uskrate poticaje ili stalno šalju kontrole
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Jebe se meni za njihov poticaj. Ja sam mali poljoprivrednik sa 6 ha zemlje. Nemogu oni mene jebat kolko ja mogu njih.
Ionako avans nisam ni dobio za ovu godinu još.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

HEKTAR007

Novi član
Tu od
23 Velj 2022
Poruka
11
Jel se zna kaj će biti sa plavim dizelom kaj su pustili na kartice sad u studenom?
Da li se mora iskoristiti do kraja godine ili će se moći koristiti i iduće godine kaj preostane litraža na kartici od ove godine??
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,523
Na slovenskom forumu sam pročital da oni ideju u izmjene. Ukidaju povrat trošarine na goriva (sad imaju povrat trošarine za dizel i za benzin). Vlasnicima kartica bu dopušteno tankirati ložu i sad je panika u vezi kvalitete goriva.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
267
Meni odgovorili da su isplate za mineralno gotove i da ćemo nekada dobiti odluku pa se možemo žaliti....

Kada uhljebi misle avans isplatiti? Još niti kune....
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,662
Ponavljaju ko papige u administrativnoj ste kontroli dok se obradi bit če isplaćeno.
A kada če to biti; Strpite se bit če vam isplačeno dok kontrola završi.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
165
Državni ispektorat za ekološku dobro, uglavnom papirologija, a agencija još nije završila, treći dan je kod mene, njive, pašnjaci, blago.. Lik je jučer sredio auto na ledenoj kiši pa mi ne može završiti ovaj tjedan jer mora za zg, poslati će mi nekog drugog, a kad će biti tko zna...
Rekli su mi da kontrole imaju još sigurno 400 gosp, da neće to riješiti do Uskrsa, da Sisačko moslavačku županiju nisu ni takli.

Državi inspektorat za ekološku mi je rekao da dok se kontrola ne izvrši za sva gosp koja su određena za kontrolu isplate nema, što se ove kontrole tiče za ekološku su pri kraju, e sad da li će nakon toga ići isplate bumo videli...
Uglavnom zvati ću agenciju kad mi završi kontrola kad mogu očekivati isplatu.. Da li se moram čekati Uskrs?
Što nema nikakve logike, avas je trebao svima biti isplaćen...
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
Državi inspektorat za ekološku mi je rekao da dok se kontrola ne izvrši za sva gosp koja su određena za kontrolu isplate nema,
To se možda odnosi samo na ekološki dio poticaja.

Susjed je imao kontrolu prije mjesec dana. Avans mu je isplacen par dana nakon kontrole. Lažu ko cigani!
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,755
Ja sam neke godine imao s poreznom problem. 5000 kn je bilo u pitanju oko porezne olakšice.

Morao sam platiti pa se žaliti. Ali platiti u roku 15 dana ako se ne varam.

Nakon godinu dana kad je žalba riješena u moju korist sam još 6 mjeseci čekao novce 😂...

To ti je država.

Kad njima trebaju pare onda 15 dana. A kad oni tebi trebaju. Moš se žalit upravi vodovoda jedino.

Zato nam i je stanje takvo kakvo je. Ne možeš ništa planirati ni raditi dugoročno jer je uvijek država faktor koji će te zeznuti, a ne možeš joj ništa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh