• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Jel se zna kaj će biti sa plavim dizelom kaj su pustili na kartice sad u studenom?
Da li se mora iskoristiti do kraja godine ili će se moći koristiti i iduće godine kaj preostane litraža na kartici od ove godine??
Možeš iskoristiti sve kolika ti kvota a ono što ne podigneš briše se sa kartice. Koliko ja znam za iduču gidinu nema više maloga plavca več običan ili neobičan dizel jer se ovima što imaju tenkove od traktora od plavog kvare pumpe a ne od vode u malom plavcu. Plačat će se onako kao i za aute puna cijena a na kraju godine če ti se refuntirati onaj dio što ptrošiš love na gorivo to jest jedan dio će ti država vratiti višak keša što si potrošio. Ako te se država sjeti.

Na slovenskom forumu sam pročital da oni ideju u izmjene. Ukidaju povrat trošarine na goriva (sad imaju povrat trošarine za dizel i za benzin). Vlasnicima kartica bu dopušteno tankirati ložu i sad je panika u vezi kvalitete goriva.
Bolje Loža nego plava voda. U plavom imaš više parafina nego u loži. Prije sam sušio kokuruz kokičar u sušari. Na mali plavac katastrofa, na lož ulju nema problema. Na traktoru manja potrošnja Lože nego Plavog.
 

HEKTAR007

Novi član
Tu od
23 Velj 2022
Poruka
11
Još ništa za sad od love. Di je nestala lova, zašto ne uplaćuju? Cijelu godinu nisu niš uplatili, a povećao sam obradu zemlje..
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Stiči će, ja več 7 dana sjedim na krovu i čekam ministricu da sa Deda Mrazom neki k...c donese, ili Deda
snjom zalutao u neki šumarak da joj udeli poticaj😂
Screenshot_2022-12-28-16-48-45-971_fast.download.privacy.internet.explorer.im.jpg

Jel stiže kakova Božićnica za one koji nisu dobili u 11 mjesecu poticaj
Pa stiglo nekih 300 hrk nemam pojma za što ili se oni zaje.... Pa penziči dobili više koliko znam🤔

Ima li kakav info o isplati za sušu što smo predavali ,osim da nema ništa od toga?
Koliko sam čuo neki će dobiti neki ne ovisi koliko načelnicima opčine treba za apartmane na moru.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
302
Cca 20ha.

Bitno da su me jučer sprdali kada sam pitao za sušu !😂
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh