• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
A sta s onima koji nisu dobili avans još odkad su krenule isplate ko npr ja nisam još ništa dobila a niti je kontrola bila nit su se najavili... Zadnji put sam agenciju zvala početkom 12 mjeseca i rekli su mi da čekam samo do kad neznam. Zato pitam ako nisu uplatili dosad hoće li onda sve uplatiti sad u drugom mjesecu kad budu išle isplate ponovo?
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
557
Ako je sve u redu tribalo bi sve isplatiti, samo je pitanje zašto nisu avans u 11 miševi, tu mi nešto ne štima. Neka vam objasne zašto nisu uplatili avans ako nije bilo kontrole
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Pa kad sam ih zvala rekli su da traje administrativna kontrola i da je sve u redu i da će biti samo neznaju kad a i da mi postoji mogućnost kontrole pošto imam stoku al od tada niko ništa nit sam ih ja zvala više jer neznam zasto nista nije bilo ako im je sve uredu? Nešto oni to mute s tim isplatama... Tako npr moj stric isplatu avansa prvu ratu dobio 28.12. tako da više ništa neznam...
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
557
Onda pričekajte kraj veljače kad budu isplaćivali razliku pa ako Vam sve ne isplate ponovo zovite
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,432
Negdje sam pročitao da ti što još nisu dobili da bi trebali dobiti do kraja siječnja.
 

Blue_Fatal1ty

Aktivni član
Tu od
7 Sij 2022
Poruka
101
A sta s onima koji nisu dobili avans još odkad su krenule isplate ko npr ja nisam još ništa dobila a niti je kontrola bila nit su se najavili... Zadnji put sam agenciju zvala početkom 12 mjeseca i rekli su mi da čekam samo do kad neznam. Zato pitam ako nisu uplatili dosad hoće li onda sve uplatiti sad u drugom mjesecu kad budu išle isplate ponovo?
Navodno bi sad trebali dobit do kraja mjeseca. Vidjet ćemo.
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Je li zna netko kada ce isplata za mjeru 13 tj.GPP
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,372
U javnom savjetovanju je lijepo pisalo da se neće trebati vaditi potvrda. Nego da će se gledati stanje duga s 1.2 koji ne smije prelaziti 200 kn.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Pa imaš sve u nacrtu natječaja.....samo korisnici mjere 10 i 11, ostali ništa.Neće se ništa promijeniti od nacrta natječaja jer očito su ljudi zadovoljni uvijetima,kad nije bilo puno komentara.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh