• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Kad ide prva rata nitko nista ne govori😢

A za ovu 22 vas cini mi se gaze ajme😢
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ibjonda

Član
Tu od
4 Ožu 2017
Poruka
44
Gdje je mogućnost ispunjavanja podataka?

Isplata > unesi novi zahtjev > potvrdi

Ne vidim gdje tu mogu išta upisati?!
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Ja sam zvao i ruralni u Zagreb i oni neznaju pravi odgovor,nego su mi rekli da to pitanje postavim na rubriku pitanja i odgovori pa kad dobijem odgovor da podnesem zahtjev jer ću tako imati nekakav dokaz ako odbije zbog toga zahtjev.
Ja danas dobio odgovor iz agencije mailo na takvo pitanje: "Pedmetno nije u našoj nadležnosti."
Pa neg u čijoj je nadležnosti ako evpg kalkulator na agronetu uopće ne povlači stanje iz jrdž??? Tu se ne zna ko pije a ko plaća... pardon zna se ko placa...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Našao nešto na netu da Eu daje pare za invaziju(apropo ove naše mjere 22) primarnim proizvođačima,nikakve korisnike nekih specijalnih mjera ne navode,sve se svodi na to da su il stočari,il ratari il voćari...
Kod nas očito naštelavaju za pojedince,pa tko se od malih ogrebe ogrebe...
 

ratar990

Član
Tu od
9 Velj 2016
Poruka
62
Pozdrav svima, jel tko proučio i jel se pisalo o novom načinu isplate poticaja kroz eko shema?? Ukidaju navodno zelena plaćanja, a potiču bacanje stajskog gnojiva i no till obradu??
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
90
Ako sam dobro shvatio za ovu mjeru 22.
Za izračun se uzima cijela ekonomska vrijednost OPG-a?
Dakle, ne računa se samo dio koji je u mjeri M11 ili podmjeri 10.1.?
Ako je tako, ja sa 3335€ po izračunu prelazim prag :
3335€*0,2358 (voćarstvo)*1,392 = 1.094,00€
Ispravite me ako griješim...
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Javili se danas iz agencije radi prigovora na kontrolu na terenu.
Zvao je jedan bahati čovjek koji kao da nije ni pročitao prigovor, tvrdeći da oni imaju precizne metode pregleda terena i ako je jedna istina to je njihova.
Uglavnom ja nisam imao djeteline i nisam je kombajnirao prošle godine po njima. IMG_20220606_171721.jpg
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh