• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
277
Niš...čekamo pon 😁😁
Evo,da ne stojim badave,dok hranim ove živine koje imam i ČEKAM spoticaj,kupih si janje😜,čisto zabave radi .
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Iskreno što reći ne znam, morate biti dosadni agenciji da saznate...a ove kontrole za Baranju ima samo do kraja godine, na njih 4.
A koliko sam ih zvala ne vrijedi, bila sam kod njih u agenciji na popisu sam za kontrolu a kad će doći neznam... Jer u sisačkoj županiji gdje sam ja su povećane kontrole s 200 opg-ova na 400.. tak su mi u agenciji rekli a njih je samo troje kontrolora... Mislila sam mozda uplate avans pa onda dođu al očito ništa od toga... Jer nisam još ništa dobila na račun .. a vidim da su neki koji nisu avans prije dobili sad su dobili pa mi nije jasno...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh