• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
206
Meni je osnovno i zeleno doslo na ~90% "ocekivanog"
ostatak pretpostavljam bude u 2. rati

avans ~67%
1. rata ~23%
Meni se cini da je tocno tak bilo rposle godine
 

LUCKY666

Novi član
Tu od
21 Tra 2022
Poruka
8
I evo ga informacija provjereno iz prve ruke ( znam na svojoj kozi opet kao i prosle godine) svi kojima nije uolaceno do sad su u nekoj kontroli bila ona napisana ili ne, i nema nista od uplata dok se to ne zavrsi, primjera radi prosle godine sam u isto ovo vreme imao kontrolu koji dan razlike dok se sve to zavrsilo prvu uplatu sam dobio negde krajem 10 mjeseca, neverujem da ce i ove godine biti drugacije, i jedna mala pomoc ako drzi te stoku (zasticene pasmine) po sili boga trazite svog kontrolora da barem dode da pregleda zemlju da to rese a onda ostalo jbg nek ceka jer dokle god on ne zavrsi sta ima nema nista od poticaja (za one koji nisu dobili do sad, a ta prica do 30.6 nepije vodu da se ne nadate bez veze kao ja prosle godine sjelo je u 10 mjesecu :( ) tako da sretno svima koji cekaju sto se mene tice ove god vise ne trazim nista od njih i nemam zelju a jos manje volju da ih vidim ikad vise kod mene na imanju
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
98
To s kontrolama koje oni ne stignu odraditi pa sukladno tome nema niti isplate ljudima je fakat dno dna. Trebalo bi to malo u poljoprivrednu pa da se čuje kako rade. U nedjeljnom top terminu.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
351
Kaj se tiče admistrativne kontrole ,mi smo je imali,piše na Agronetu,sve je u redu. I sad dobivamo uplate.
To valjda ni bog ne zna,po kojem pravilu idu uplate ,kad je kontrola.
A jedne godine smo imali kontrolu u kolovozu,avans smo dobili krajem studenog,iako je bilo nepravilnosti....( strništa nisu sva bila pokošena ...🙄)
Nema pravila
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
A jeste li dobili sve stavke iz avansa? Meni je bila kontrola stoke i zemlje, za stoku sam dobio rezultate kontrole ali za zemlju još nema ništa učitano u agronetu. Dobio sam isplatu samo jedne stavke iz avansa i više ništa.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
256
Kontrola bila ove godine i uplacen prije par dana avans i prva rata sve odjednom....iznos je manji nego prosle godine jer su smanjili prava na 130 €/ha. Nema tu pravila....kakve si srece....
 

Antonio1996

Član
Tu od
19 Pro 2020
Poruka
97
Meni još nije ni osnovno sjelo a kontrola je bila prošle godine a poticaj uredno isplečen početkom 11mj,u Zagrebačkoj banci sam inaće.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
158
A jeste li dobili sve stavke iz avansa? Meni je bila kontrola stoke i zemlje, za stoku sam dobio rezultate kontrole ali za zemlju još nema ništa učitano u agronetu. Dobio sam isplatu samo jedne stavke iz avansa i više ništa.
A kod mene riješena stoka, za zemlju još nije kontrolor poslao papire, bio je kod mene u 12mj, SAD je na bolovanju, čekam i predujam, ponovo jutros zovem agenciju, kažu mi da ce mi se javiti povratno, još ništa..
Nakon 2mj još nikakvog izvješća..o kontroli..
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
E tako i kod mene, stoka riješena i rješenje došlo još u 1. mjesecu, a za zemlju nema rješenja o kontroli ali dobio sam isplatu nešto o klimi i okolišu. Možda i moj kontrolor na bolovanju...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
82
upravo sjelo preraspodijeljeno, ~15eur/ha, PBZ

osnovno, zeleno, preraspodijeljeno avans+1.rata ~90% "ocekivanog" | avans ~67% 1. rata ~23%
mladi (prva godina) 0%
M13 1.rata ~80%
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Brate vise nista nekuzim 80% ovo90%onog23%treceg,,,,sta jos treba bit za stocarstvo uplaceno ukratko,,,kad ide za krave ovce koze kad ide za mjera 13ostatak,,,i onda skuzim da ima ljudi sto jos Avans nisu dobili da sam na njihovom mjestu nebi ima izbora vec na vagu sve i sta je tu je😢
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
545
Gotovo! Sada čekamo mjeru 10, poravnanje u 5 mj.,proizvodno vezane i tko ima pravo mjeru 22.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh