• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Kud bi s novcima...pa nama na racune, ali ne ovako, po mojoj računici nije mi sjelo sve za osnovno, zeleno, preraspodjeljeno i M13. Neka uplate sve odjednom i neka ne razvlače tu siću.... pa ne primamo svi milione.
A sto bi tek trebali reći mi kojima još ni avans nije uplaćen.. Gdje su nasi novci završili i što oni uopće rade kad godinu dana nisu u stanju provesti kontrolu, a već se upisuje novi poticaj.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
365
Kad smo već kod kontrola svih vrsta..evo jedne " zgode" . Danas odem po putnicu za tele ,kad za sat vremena,zove me teta iz ambulante,veli : tele ne glasi na vas. 👀 Dajte mi broj ,od koga ste ga kupili...poslije,dok dam došla sebi,skužili smo,da naša ambulanta nije uvela tele...4 mj sam imala tuđe tele u štali. Kaj da je bila neka inspekcija,nadrkana,?
I onda mi nek netko veli ," živite od poticaja". 😤😤😤
Tele sam inače uvela u registar,predala onaj blok premještanja,sve po PS.
Pa zar da ja idem,za svako tele provjeravat jel upisano? Kupujemo stalno i prodajemo . Jel to u redu?
Kome to može biti u redu ?
 

Damirez

Član
Tu od
14 Lip 2016
Poruka
40
Radi kome Agronet putem kartice, čitača kartice? Mučim se već 3 dana i nikako da se logiram
Ja kupio prije novi citac kartice al isto nije mi uspjelo. Pa odustao. Neznam kako drugima dal' funkcionira preko citaca..
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,333
Meni je radilo kad sam prvi puta probao... I onda sam nekome posudio čitač. Ja zaboravio kome, a i taj je očito zaboravio od koga je posudio.

Tako da na mogu sada probati. Ali je radilo..
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Kud bi s novcima...pa nama na racune, ali ne ovako, po mojoj računici nije mi sjelo sve za osnovno, zeleno, preraspodjeljeno i M13. Neka uplate sve odjednom i neka ne razvlače tu siću.... pa ne primamo svi milione.
Ma ja se slazem s tobom, bio sam sarkastican...

Pa vidis da su nam uvalili I termin avansni dio poticaja koji isplacuju u 9-10mjesecu I onda ostatak sljedece godine. Kakvo je to avansno placanje u 9 ili 10 mjesecu godine za koju smo vec posadili I posijali ili drzali stoku vec 9 ili 10 mjeseci.

Al ljudi ne kuze sto je avansno placanje pa se slazu s tim terminom.

Ovi u FR ,AU, SP, IT, ne trpe takva sranja, nego se pobune i naprave pritisak na agencije, a nama u 500godina pogube jednog Matiju i mi sutimo kao pickice ... Raspitajte se kad tamo poticaju se isplacuju a ista europa daje pare...
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Ja kupio prije novi citac kartice al isto nije mi uspjelo. Pa odustao. Neznam kako drugima dal' funkcionira preko citaca..
provjeri da li je dobro instaliran citac i da li u prodramu podrske citaca vidis certifikate na kartici.

Gdje si kupio citac?
 

Poljo2022

Član
Tu od
8 Tra 2022
Poruka
41
Uskoro Vam nece raditi epi kartice,info iz apprrr,radit ce samo za plavu naftu a kad i to prestane izradjuju se nove iskaznice,izgledaju kao stare.Evo jedva da su zazivjele,jos jedan cirkus u nakaradnoj drzavi ako je navedeno tocno a ocito da je jer mi pokazano kako izgledaju nove kartice(isto kao stare)
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
160
I tako ja zovem jutros agenciju javljaju se na prvu, dobro istrenirani da te otpile u startu, nisam ni do druge riječi došao odmah te skrate.. Čekaju naloge za isplatu..
Ma gdje smo mi do ovih dr europskih poljoprivrednika, blejimo po portalu, čim nam ubace u gaće koju kunu zakopavamo se u zemlju...
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,605
Al ljudi ne kuze sto je avansno placanje pa se slazu s tim terminom.

Ovi u FR ,AU, SP, IT, ne trpe takva sranja, nego se pobune i naprave pritisak na agencije, a nama u 500godina pogube jednog Matiju i mi sutimo kao pickice ... Raspitajte se kad tamo poticaju se isplacuju a ista europa daje pare...
Kod nas bismo završili kao ovaj gospodin u pozadini
 

Prilozi

  • IMG_20230304_131418.jpg
    IMG_20230304_131418.jpg
    69.2 KB · Pregleda: 24
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,911
Samo kod nas plaćaju avans za tekuću godinu krajem iste,samo kod nas neki taj avans nisu niti dobili..samo kod nas iscjepkaju isplate na 30+ uplata...
Samo kod nas svaki ministar ima prste u medu,i dogovara sa velikima,podobnima,i ostalima kako njima odgovara...
Samo kod nas ruralni razvoj nema veze sa ruralnim razvojem.
I da ne nabrajam dalje...di je HPK koja neku qitu kakti nas zastupa..isto hrpa podobnika...
To je stanje poljoprivrede nažalost...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,618
Kad budemo radli ko eu poljoprivrednici ondacmo i dobivat ko eu poljoprivrednici. Pusa svima 💗💗
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,911
Prodaju nam muda pod bubrege..
Kad su sadašnji veliki upravo to radili(lovili u mutnom) onda nije bilo kontrola,satelita,neznam čega sve ne,a lova je curila...sad se kakti brinu za male i ruralni razvoj...
Kad su se milijuni davali onima koji nemaju stoke,koji su pobrali hrpu zemlje na "majkemi nabavit ću krave,konje..." u dugogodišnje zakupe...
Što ih sada ne nagrade da vrate zemlju,poticaje,retroaktivno...neće naravno jer su oni među najvećim donatorima stranaka itd...ruka ruku mije,obraz obadvije..
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
468
Samo kod nas plaćaju avans za tekuću godinu krajem iste,samo kod nas neki taj avans nisu niti dobili..samo kod nas iscjepkaju isplate na 30+ uplata...
Samo kod nas svaki ministar ima prste u medu,i dogovara sa velikima,podobnima,i ostalima kako njima odgovara...
Samo kod nas ruralni razvoj nema veze sa ruralnim razvojem.
I da ne nabrajam dalje...di je HPK koja neku qitu kakti nas zastupa..isto hrpa podobnika...
To je stanje poljoprivrede nažalost...
Katastrofa
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
I tako ja zovem jutros agenciju javljaju se na prvu, dobro istrenirani da te otpile u startu, nisam ni do druge riječi došao odmah te skrate.. Čekaju naloge za isplatu..
Ma gdje smo mi do ovih dr europskih poljoprivrednika, blejimo po portalu, čim nam ubace u gaće koju kunu zakopavamo se u zemlju...
A naloge za sta,,,sta se jos treba uplatiti ja stvarno vise pojma nemam (o stocarstvu pisem)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh