• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Melina

Član
Tu od
26 Tra 2017
Poruka
71
F100666 svatko ima svoje misljenje, ali ovdje tvoje misljenje naspram 1000 drugih ne prolazi, znaci promijeni stranicu, a ukratko ako ja moram sve drzavi u dan i u cent ocekujem da i ona tako prema meni, a da ne spominjemo kasnijenje uplatama koje EU daje mjesecima prije i svake god. umanijenje, sve to odlazi bagri na vlasti u novcanike pa prema tome svi ovdje koji traze SVOJE su u pravu 100%
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Postoji razlog zašto se najviše subvencionira poljoprivreda, ne samo u nas nego u EU. Poljoprivreda je strateška grana od nje se živi(jede), za razliku od ostalih. Osim toga ovisna je o vremenskim prilikama, najteža je za delati it'd. Stoga svaka komparacija s ostalim granama privrede je nemoguća.
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Bit je u tome da nitko od građevinaraca, prijevoznika i ostalih grana proizvodnje nije dobil nikakav poticaj od države, a i njima su troškovi enormno porasli pa rade i dalje.
Inače, ovo je forum, razmjena mišljenja, tako da su moguće nesuglasice i neslaganje oko istih stvari.
Kada je bila cijena po kili 5 kuna?
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
197
Bit je u tome da nitko od građevinaraca, prijevoznika i ostalih grana proizvodnje nije dobil nikakav poticaj od države, a i njima su troškovi enormno porasli pa rade i dalje.
Inače, ovo je forum, razmjena mišljenja, tako da su moguće nesuglasice i neslaganje oko istih stvari.
Pajdo jel si ti iz hrvatske sve živo je poskupilo od cementa do majstora tak da si malo masio, oni ti imaju računicu oni nisu ko mi samo radi bez obzira jel ima koristi od našeg rada
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
277
Ana Marija Matej@ pucamo po šavovima ,povremeno i očajavamo,čak ni nemamo uredske poslove od 8h nego fizički rad,9,10 h ,pa poljoprivreda. I gle,živi smo. Dokle,čut će se. Samo za tebe,objavit ćemo datum pogreba.
 

Ana Marija Matej

Novi član
Tu od
26 Ožu 2022
Poruka
15
Može se...ako ste mlađi.... samo onaj tko je u poljoprivredi godinama..... Ne ide jer je tijelo istrošeno od rada.
Vjerujem da nećeš ništa objaviti....kao ni itko drugi pa ni ja.....
U poljoprivredi plaćaš 12 godina mirovinsko i zdravstveno i dr. davanja
Imaš 10 godina radnog staža......
To nam je naša država dala.....
Lp
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
638
Administrativne kontrole su u tijeku još, ali očekuje se isplate sljedeći tjedan. Tako je rekla dotična iz agencije, za nas koji nismo dobili ništa za prošlu godinu.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,566
To nam pričaju več tri i pol mjeseca samo da se veselimo ko piceki prek stakla imate a nemožete do novca
Meni jedan neljubazan tip rekel da im je rok 30 6 i da če do tad biti isplačeno i da se imamo pravo ljutiti koloko hočemo ali da je sustav tak posložen.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Stu 2011
Poruka
38
Ponašate se kao osobe sa posebnim potrebama i malo mi je neugodno vidjeti vaše prepiske.

1. Poljoprivreda je biznis, (kao i svaki drugi) u kojem Država propisuje pravila igre(potpore,ograničenja,političku mudrost odluka... itd)

Ako se ne vidite u tome, radite krivi posao.

2.Ako ste savladali točku 1., idemo dalje...
Ukoliko čekate da vas Država spasi sa svojim subvencijama-radite krivi posao i vi ste poduzetnički idiot.

3. Ono što vrijedi ove godine, za iduću je put u propast...

Budite inovativni, mudri osjećajte tržišne potrebe.
Ukoliko To nemate, radite krivi posao.

Ima još ali idemo polako da uhvatite gradivo.
 

GeneralZod

Član
Tu od
9 Svi 2016
Poruka
49
Jedina osoba "sa posebnim potrebama" ovdje si ti!

1. Došao si na temu isplata poticaja i čudiš se prepiski

Ako si savladao točku 1. (čisto sumnjam)
idemo dalje...

2. Došao si ovdje prosipat neku svoju agrarnu "filozofiju" a u biti si "poduzetnički idiot"

3. Internetski trolovi su prošlost,možda da upotrijebis taj svoj "osjećaj za tržište" u nekoj drugoj temi jer očito ovdje radiš "krivi posao"

E sad ima toga još ali polako dok pohvataš sve
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Nemam protiv nikoga ništa mene zanima kako je to OPG pogođen invazijom na Ukrajinu koji ima npr zaštitu kosca(neka od mjera 10) ili zaštita leptira(isto mjera 10),da ne nabrajam,kužite poantu.
Istovremeno suša je napravila kaos i isplaćuju kitu labudovu,ali izgleda da je invazija ipak pogubnija za OPG.
Da skužite do kraja u mom primjeru,netko tko ima 5 krava i 4 ha kuruze,i 1ha pašnjaka(travnjaci visoke vrijednosti,zaštita kosca,zaštita leptira nekakvih) je pogođeniji od mene koji imam 20 krava,11ha kuruze i 20ha livada i 20ha pašnjaka...
Da se razumijemo,nemoram ja dobiti,ali njihovi kriteriji mi izazivaju probavne smetnje,jer izgleda debili smišljaju te neke debilne mjere.
ti si kao tek sada skuzio da ima debila...tako nam itreba kad svi glasate za njih. Gledam I slusam svi peru po vladajucima I onda u dnevniku statistika 65% bi opet glasalo za isto.. sam da budem transparentan, nema mojih jer ne glasam vec 20godina , dodem i poderem listic.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh