• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
Meni bila prekjučer kontrola samo za zemlju, kaže sve u redu šta se tiče tog kontrolora koji je došao, sad čekam kad će biti isplata avansa i poticaja .. sve ovisi o ovima iz agencije kad obrade podatke i puste isplatu...
 

Samo Sužnjević

Novi član
Tu od
16 Ožu 2023
Poruka
10
Lijep pozdrav.Nama je bila nenajavljena kontrola za zemlju..obavili su to i poslali nam izvještaj o kontroli..Zna li netko šta dalje? Kada se može očekivati rješenje ..da li je netko imao sličnu situaciju možda?
 

Apli

Aktivni član
Tu od
19 Tra 2021
Poruka
121
Ja se to mislim je da sam smanjio ove god zbog sveg 70%stada ako ne i 80% da uopce ne prijavim poticaj jel ovo Kosta zivaca i sveg a za sta da mi onaj nadrkani u uredu soli pamet sta to radim radi poticaja il' vec neceg drugog de si jeb....znas vec kog🥵🥵🥵🥵
 

Ivo3854

Član
Tu od
5 Pro 2017
Poruka
51
Provjerio. Bio sam 2566 kn u zelenom. Za prigovor trebam sluzbenu ispravu.. sad ce zena do porezne
Jeste li rijesili sto?? Isti slucaj, ukupno u preplati, a po jednoj stavci u minusu jer kako meni racunovodstvo objasnilo u isto vrijeme dosao racun za napatu a oni trazili povrat,
 

Lill

Član
Tu od
8 Svi 2017
Poruka
65
Kako prihvatit mjeru 22? Dobili potvrdu da nam je zahtjev prihvaćen šta dalje napravit da bi jednog dana dobili tu isplatu..
 

Neretva

Član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
43
Kako prihvatit mjeru 22? Dobili potvrdu da nam je zahtjev prihvaćen šta dalje napravit da bi jednog dana dobili tu isplatu..
U agronetu otvori ruralni razvoj zatim odluke(u desnom gornjem kutu)

U agronetu otvori ruralni razvoj zatim odluke(u desnom gornjem kutu)
Preuzmi i prihvati
 

gladhr2

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2019
Poruka
290
Kod mene ima samo preuzmi, u prozoru prihvacanje nema nista..
Preuzmi i onda prihvati

1. April... treba čitati do kraja tekst
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,655
Ne mora biti daleko od istine, čim je nekom palo na pamet napisati nekaj takvo.
Možda ne ove godine, ali do prvog travnja iduće, lako moguće...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh