• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,067
Pbz banka.
Vocarstvo
Prihvatio odmah čim je došla odluka da ne pobjegne negdje 🤣
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
194
Možda su krenuli s manjim iznosima ja imam maksimum potpore za dobit al još nista
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
729
M22 isplaceno danas. Hvala vladi, ministrici..itd nikad isplate nisu bolje i na vrijeme dolazile
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
510
Tko nije dobio, nije se odrekao prigovora, a onda ne mogu isplatiti jer ne znaju oče li prigovoriti ili ne
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
510
Slavonac,kad si kliknuo da se odrices je li ti nestalo pravo na prigovor u isplate/ugovori ili ti još i sad stoji prigovor
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
510
Tako je. Sad u isplatama stoji konačna odluka,a prije ne stajalo"odluka donesena". Samo ne znam oče li nama kojima nisu danas platili platiti sutra.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh