• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,240
Jeste li dobili obavijest e-poštom od Certilije da ističu certifikati kartice?
Prekinuli su suradnju s Certilijom, pa treba u Agenciji uplatiti 50kn (6,64e) za izdavanje nove od nekog drugog dobavljača.
Bezobrazluk: radi njihovih "igrica" nama uzimaju novce, umjest da to sami plate, jer nama je svejedno tko izdaje karrice.
 

intronic2

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2018
Poruka
134
Meni to nikad nije radilo ali je zato netko pobrao lovu za cijeli sustav i sve te kartice. Uz to smo pokupovali čitaće da bi dvije godine kasnije opet morali šetat do agencije.
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
75
Nejde ovih dana ili nejde opcenito? Dal je rekla razlog?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Pole666

Novi član
Tu od
12 Tra 2022
Poruka
23
Ma ide ovisno kad završe neku kontrolu ide i danas nekome...
Kontrola ti je na brojevima 01 6002 828 i 891 ali se ne javljaju baš...danas zvao 5 puta...bezuspješno...a da provjeriš jel ti ide kakva lovica zamoli tetu 01 6002 755 i mibpg pitaš jel ide za mene kakve pare..ukuca mibpg i vidi za 6 sekundi...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,664
Jeste li dobili obavijest e-poštom od Certilije da ističu certifikati kartice?
Prekinuli su suradnju s Certilijom, pa treba u Agenciji uplatiti 50kn (6,64e) za izdavanje nove od nekog drugog dobavljača.
Bezobrazluk: radi njihovih "igrica" nama uzimaju novce, umjest da to sami plate, jer nama je svejedno tko izdaje karrice.
Nisam dobio nista mailom...smradovi...znaci da ne mogu ni zahtjev potpisat...nego moram nosit u agenciju...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,664
prošlih godina samo digitalno potpisao i nisam morao ništa...
bliže mi je do agencije nego do pošte...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,664
produžit će sigurno datum za zahtjeve...meni uopće ne prikazuje stoku...piše mi nema registrirane stoke...zvao na stočnu i na helpdesk...rekao mi na stočnoj da su nešto zeznuli u aplikaciji da ljudima ne prikazuje stoku...i na helpdesku mi rekla da je već više ljudi zvalo...kad idem u monitoring stoka je normalno navedena...


cookies.jpg
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,664
ja imam mjeru 10.1.9. očuvanje pasmina...ali mi nema prikazane buše u listu c...i ne mogu prijaviti dok to ne riješe...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh