• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,877
Svake godine je barem 15 dana produljenje za nadopune,tako da ne brinite o službeno/neslužbeno.
Podnesite poštom zahtjev u roku,nadopune u datumu za to predviđeno i to je to.
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Jel sjedalo što za mjeru 10, očuvanje izvornih i zaštićenih pasmina? Točnije za buše i konje?
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
197
Meni fali dobrobit životinja I mjera 10 kad će to doci
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Mora da smo nešto zeznuli s mjerom 10. Većina ju je dobila prošli tjedan. Jeste li odstupali predavanja je ako niste ništa od uplata
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
116
Mora da smo nešto zeznuli s mjerom 10. Većina ju je dobila prošli tjedan. Jeste li odstupali predavanja je ako niste ništa od uplata
Da, sva predavanja redovno slušam i upisana su da sam odslušao. Išao provjeriti lanjski obrazac za poticaj, kliknuta je kvačica na tu mjeru. Ne znam što se drugo ima zeznuti?
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Traže dlaku u jajetu. Npr.odgovara li broj klopki prijavljenih površini

@Slavonac1,
Šta su tebi odgovorili
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
144
produžit će sigurno datum za zahtjeve...meni uopće ne prikazuje stoku...piše mi nema registrirane stoke...zvao na stočnu i na helpdesk...rekao mi na stočnoj da su nešto zeznuli u aplikaciji da ljudima ne prikazuje stoku...i na helpdesku mi rekla da je već više ljudi zvalo...kad idem u monitoring stoka je normalno navedena...


View attachment 60473
Hvala kolega.
 

mmpoljo

Član
Tu od
5 Velj 2023
Poruka
71
koji kaos ce biti tek sljedece godine, kad za sve mjere vise manje postoji obaveza slanja svih evidencija na APPRRR... ne samo za one koji su pod administrativnom kontrolom, nego svi koji prijavljuju...
 

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Ok, to je osnovni i na to još ide otežani uvjeti ? MUK ? Klopke ? Stajsko gnojivo ? Itd !?
Rekla mi je gospođa u apprrr da je ovo zadnja godina gdje se MUK može kombinirati
Ni meni neće,kak obrisat kolačiće molim pomoć
Samo obriši povijest pretraživanja i ući će ti. Ali tako ćeš morati svaki put kad budeš htio na agronet. Bar ja moram tako
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh