• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Nana

Novi član
Tu od
18 Svi 2022
Poruka
23
Sad malo skrećem s teme. Ima li netko iskustva da mu je susjed ušao u njegovo zabio stupove i još pošpricao vjerojatno totalom oko stupova. Sad je na pola metra od voćaka. Što napraviti? U pitanju je ekološka.
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Sad malo skrećem s teme. Ima li netko iskustva da mu je susjed ušao u njegovo zabio stupove i još pošpricao vjerojatno totalom oko stupova. Sad je na pola metra od voćaka. Što napraviti? U pitanju je ekološka.
Moraš postaviti zeleni zid živica ili nešto slično 5 metara visine. Po onome što učio iz ekološke izobrazbe kod Fučijaša itd. Da ti se nespaja konvencionalna i ekološka poljoprivreda inače se gubi certifikat za eko poljoprivredu, bar tako nekad bilo sad trenutno po novom neznam. Polij susjeda sa bordoškom juhom ali upotrijebi juhu za hormon rasta da susjed poraste do 7 metara pa ga zakopaj pored vočnjaka kao zelenu ogradnu zaštitu😂😂😂🙈🙊 da se spasi stvar.
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
236
Znaci nije 9.6. nego 31.5....
Mislim do 9 6 bez sankcija tak su rekli u agenciji ali nemojte čekati 9 6, i još jedna zanimljivost 1 10 završava žetva na svim kulturama , pa mi tek krećemo u 10 mj sa kukuruzom kako treba, nema tu sreće čim oni neznaju do kad je zetva
 

Keko123

Član
Tu od
16 Velj 2022
Poruka
81
A i ova gospođa kaj je bila na poljoprivrednoj je zbilja jako dobro objasnila , jednostavno već mi se sve to gadi da nema nikakvog reda s tim poticajima
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
236
A i ova gospođa kaj je bila na poljoprivrednoj je zbilja jako dobro objasnila , jednostavno već mi se sve to gadi da nema nikakvog reda s tim poticajima
Znači ja berem kukuruzu do 15 11 i moram ići objašnjavati zašto tak dugo barem kukuruzu, ovo nema smisla
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,664
Mislim do 9 6 bez sankcija tak su rekli u agenciji ali nemojte čekati 9 6, i još jedna zanimljivost 1 10 završava žetva na svim kulturama , pa mi tek krećemo u 10 mj sa kukuruzom kako treba, nema tu sreće čim oni neznaju do kad je zetva

Ljudi citajte tekstove sa razumijevanjem...ne tumaciti nesto sto je prica rekla.kazala... tamo u linku je odluka agencije...do 31.5....nikakav 9.6.....
 

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Mislim ja da smo dobili sto smo trebali,,,da je to to a vi mislite sto god hocete😭nece oni vise bojim se nista da salju nit uplacivaju😔
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
236
Ljudi citajte tekstove sa razumijevanjem...ne tumaciti nesto sto je prica rekla.kazala... tamo u linku je odluka agencije...do 31.5....nikakav 9.6.....
Žena u agenciji S Razumjevanjem mi je pokazala letak na kojem piše 9 6 e sad ga j...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,664
Žena u agenciji S Razumjevanjem mi je pokazala letak na kojem piše 9 6 e sad ga j...
Hbg ali vrijedi ono sto objave kao sluzbenu odluku...dok god je taj datum na stranici agencije tako ce vrijediti...
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,772
Opet sam zvao 016002779


Kaže čiko da je kontrola prošla i da neću dobiti mjeru 10 jer sam zatvorio pg prije mjesec dana.


Kažem ja ali to je mjera za 2022 godinu. I sve su obaveze izvršene. I pg je zatvoren da bi se otvorio opg. I još mi se reklo u agenciji da ne zatvaram račun ni ništa jer će do kraja godine još sjedati za 2022.

Kaže on ne. Što se isplatilo isplatilo se. Ništa mi se više ne odobrava.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh