• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Nije problem u tome što šalju nego u tome da im je monitoring za da ne velim za kaj,sve uredno odrađeno a semafori plavi i žuti
Može biti da si trenutno aktivno u procesu monitoringa i da kroz par sati semafor (boje) po parcelama promjeni.
Semafor imate kao postavke u monitoring karti kao i GTF.

Pričekaj dan dva, nakon toga zovi savjetodavnu il' agenciju da provjere. Zeleno i žuto je ok valjda a plavo je neutvrđenog zbog loših snimaka i nemogućnosti donošenja zaključaka automatski kroz software pa se mora ručno donest zaključak tj vjerovatno moraš poslati slike s GTF aplikacijom.

Stoga slikaj i vidi kako se koristi GTF aplikacija.

Nama je većina zeleno, dvije livade žute Al su pokošene i spremljene već, a jedan malo komad je plavi, koji je stavljen na ugar 0.27ha

Sve ovo ti je moja interpretacija sustava monitoring, nisam djelatnik ministarstva niti agencije a niti ni KINGIct firme koja je radila informatički sustav AGRONET, modul Monitoring stoga uzmite ovo s rezervom tj ovo nije savjet za djelovati odnosno ne djelovati po temi.

Moram se ograditi da ne bude rekao si kasnije.

Za monitoring čitati članak 7 pravilnika 2023. za IKAS mjere.

Instalirajte AgroGTF aplikaciju i logirajte se u nju s s informacijama s kojim se logirajte u Agronet aplikaciju.

U samoj aplikaciji Agro GTF ćete imati zadatke zadane od strane Agencije ako trebate što obaviti, te obavijesti za svoje ARKOD parcele. Tako piše u članku 7.

Mi za sada nemamo zadanih zadataka u AgroGTF aplikaciji
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
526
Zeleno vam znači daje utvrđena poljoprivredna aktivnost, plavo da se ne može utvrditi jer su glupi ali ga isto priznaju za poticaj. Žuti znači da niste ništa radili i da nema poticaja. Kod mene na jednoj parceli jednom kod druge koja je isto rađena, jedna zelena a druga plava
 

Patrik

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Zeleno vam znači daje utvrđena poljoprivredna aktivnost, plavo da se ne može utvrditi jer su glupi ali ga isto priznaju za poticaj. Žuti znači da niste ništa radili i da nema poticaja. Kod mene na jednoj parceli jednom kod druge koja je isto rađena, jedna zelena a druga plava
Kod mene su polja lavande vec 10 godina iste.
I opet su označene žuto, ali poticaje sam dobio kako i uvijek, bez penala
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
kaj moze netko makar otvoriti novu temu pa opisati malo čemu služi koja aplikacija i tak..za nas kojo teže kopčamo?

Možda to negdje pise pa molim link.?
 

Prilozi

  • 20230712_144611.jpg
    20230712_144611.jpg
    21.6 KB · Pregleda: 24

Irvine156b

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
71
Mene su već prošle godine cepli, ošla sva djetelina, izbrisana kao da je nije bilo.
Slikajte geotagirane slike za dokaz.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Misliš dugine boje 🌈:hahah:
Pa mogu drugi bojiti, našao sam kodove satelita, skriptu, radi možeš bojati kako hočeš. Očito im satelit može upasti tko hoče.

Za monitoring čitati članak 7 pravilnika 2023. za IKAS mjere.

Instalirajte AgroGTF aplikaciju i logirajte se u nju s s informacijama s kojim se logirajte u Agronet aplikaciju.

U samoj aplikaciji Agro GTF ćete imati zadatke zadane od strane Agencije ako trebate što obaviti, te obavijesti za svoje ARKOD parcele. Tako piše u članku 7.

Mi za sada nemamo zadanih zadataka u AgroGTF aplikaciji
Što ti vrijedi čitati ili im pisati, slati slike. Oni rade kako hoče. Pogledaj da imaju objave za prijem u radni odnos za sobo slikare pa uče na našim parcelama kako se koriste boje, koje je žuta a koja plava koja zelena. Uče za gey parade. Meni su dopizdili

Mene su već prošle godine cepli, ošla sva djetelina, izbrisana kao da je nije bilo.
Slikajte geotagirane slike za dokaz.
Što ti vrijedi slikati obojat će te kako hoče, zaboli njih jesi ili nisi napravio u rokovima. Koliko sam se ja več puta žalio usmeno, preko slika datum vrijeme pa mi stavili u monotoring ako želim nega ispunim obrazac da na teren iziđe posebna komisija usput stavili i cijenik izlaska. Ko ih više hebe, neka bojaju kako hoče iziči ću van iz opg pa nek traže posao na burzi za bojanje.

Nema ni kod mene zadataka, a sve parcele mi plave u monitoringu
Bojat će te kako hočeš, vidio što više radim to sve više žuto a ima plavog. Evo najgora livada poplavljeno, spaljeno od hebicida. Ide druga košnja oni vide to kao treba obaviti prvu. A ja se usrao u sušidbi umjesto 10 dana odmora 8 dana bolnice i sada 4 do 8 tjedana mirovanja. Samo da stignu nalazi ovaj tjedan iz ZG vrata im otvaram s nogom. Bit će frke.
 

Prilozi

  • IMG_20230711_172216.jpg
    IMG_20230711_172216.jpg
    32.3 KB · Pregleda: 26

danikarbo

Član
Tu od
11 Tra 2023
Poruka
32
Jel ima netko da je dobio odgovor pozitivan ili negativan od povjerenstva za M22?
Ja sam podnio prigovor i rekli su mi da mi je od 15.5. predmet na razmatranju. Kao, da trebaju odgovoriti u roku 2 mjeseca, ali još ništa.
 

tomo78

Novi član
Tu od
2 Velj 2023
Poruka
10
Jeste li možda provjeravali obračune u agronetu? Znam da su neki imali umanjenja/kompenzacije, ne umanjenja samo dobrobiti ali zbog dobrobiti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Pa mogu drugi bojiti, našao sam kodove satelita, skriptu, radi možeš bojati kako hočeš. Očito im satelit može upasti tko hoče.


Što ti vrijedi čitati ili im pisati, slati slike. Oni rade kako hoče. Pogledaj da imaju objave za prijem u radni odnos za sobo slikare pa uče na našim parcelama kako se koriste boje, koje je žuta a koja plava koja zelena. Uče za gey parade. Meni su dopizdili


Što ti vrijedi slikati obojat će te kako hoče, zaboli njih jesi ili nisi napravio u rokovima. Koliko sam se ja več puta žalio usmeno, preko slika datum vrijeme pa mi stavili u monotoring ako želim nega ispunim obrazac da na teren iziđe posebna komisija usput stavili i cijenik izlaska. Ko ih više hebe, neka bojaju kako hoče iziči ću van iz opg pa nek traže posao na burzi za bojanje.


Bojat će te kako hočeš, vidio što više radim to sve više žuto a ima plavog. Evo najgora livada poplavljeno, spaljeno od hebicida. Ide druga košnja oni vide to kao treba obaviti prvu. A ja se usrao u sušidbi umjesto 10 dana odmora 8 dana bolnice i sada 4 do 8 tjedana mirovanja. Samo da stignu nalazi ovaj tjedan iz ZG vrata im otvaram s nogom. Bit će frke.
Ako si ti našao kodove za satelit daj ih ovdje pa ćemo pobijati cijelu hr u zeleno preko RU proxy i VPNa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh