• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

čoban 1

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
24
Ono što je bilo u agronetu otvoreno za nacionalne potpore i trebalo staviti kvačicu ? Što to točno je ? Tko ima pravo ? Na žalost nisam stigao zbog posla ništa, a trajalo je navodno samo 5 dana. Imam ovce koje su uredno prijavljene u redovni poticaj i što sam ja ovom prilikom izgubio !?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,919
Dobio sam više za mrtve mliječne krave,nego za preživjele krave dojilje...imao sam 4 mliječne i sve je bedrenica pokosila...za njih sam dobio više nego lani...
Za krave dojilje sam dobio 8x manje...njih nije sve bedrenica odnesla...tko je tu lud neznam..
Pisao sam višu silu za bedrenicu i rečeno da ću dobiti iznos kao da su žive,tj na gospodarstvu...
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Je,66 e za krave. Valjda za repove samo.
Samo da nije za jednu sisu🤔😂 66 eur, koliko daju ja danas dvije rešavam put klaonica. Nek uplate još 66 ja ću riješiti sve


Dal ste preuzeli odluke?

Nista mi nije jasno ti novci su bili ili ce tek biti?
Bit će ti jasno, ja sam to več preuzeo prošle i ove godine, uvjek isto. Odluka o onome čega nemam niti sam imao. Ili to šalje automat za kavu greškom🧐 😂😂

Ono što je bilo u agronetu otvoreno za nacionalne potpore i trebalo staviti kvačicu ? Što to točno je ? Tko ima pravo ? Na žalost nisam stigao zbog posla ništa, a trajalo je navodno samo 5 dana. Imam ovce koje su uredno prijavljene u redovni poticaj i što sam ja ovom prilikom izgubio !?
Ja nisam još ni gledao, kad sam prisilno završio u bolnici, znači da sam možda popušio nešto
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
384
Dobio sam više za mrtve mliječne krave,nego za preživjele krave dojilje...imao sam 4 mliječne i sve je bedrenica pokosila...za njih sam dobio više nego lani...
Za krave dojilje sam dobio 8x manje...njih nije sve bedrenica odnesla...tko je tu lud neznam..
Pisao sam višu silu za bedrenicu i rečeno da ću dobiti iznos kao da su žive,tj na gospodarstvu...
Pa kaj su ti uginule ili su ih na klanje odveli? Pa u javnosti se govirilo da se cijepe ?
Užas!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,919
Uginule..nema spasa zaraženoj životinji.
Ugine u roku sat vremena.
Lani je izbila bedrenica,to govorim za lani.
Nakon što su se zbrojili,oduzeli,našli cjepivo i svašta nešto,ostao sam bez 28 komada što krava što junica..
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,376

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87

Prilozi

  • 1664654443244.jpg
    1664654443244.jpg
    22.6 KB · Pregleda: 16

Jay_d

Član
Tu od
17 Velj 2022
Poruka
96
Rezime poticaja 2022., koliko za opce poticaje, skoro jednak iznos za klopke i muk. Mali pg, nista znacajno, malo jace od hobija, trajni nasadi, voce. Ok zadovoljan.
 

gelema4

Član
Tu od
23 Sij 2020
Poruka
24
Za prošlu godinu i jesu odluke..Za ovu godinu natječaj ide u trećem kvartalu..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Luka93

Član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
78
Danas šalje mail i SMS:
Ukoliko niste, obavite košnju do 15.7. odnosno do 31.7. na trajnim travnjacima u gorsko planinskim područjima. Iznimka su intervencije 31.02, 31.07, M10, 70.02 koji imaju odgodu košnje. Detalji: Agronet/Monitoring. Agencija za plaćanja


Sve parcele plave, sve parcele uredno pokošene, neke i dvaput
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,980
A kak da pokosim otavu kad je tek sijeno košeno pred par tjedana (nije se moglo radi kiša)???
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
530
Ne razumijem gdje vidite problem oko ovog, maila , SMS-a. To je upozorenje i obavijest. Bitno je da TVPV tj ekstremno korištenja pašnjaka po različitim intervencijama imaju različite datume, te posto je ovo prva godina malo informiraju i podsjećaju ljude na obaveze te daju mogućnost ako si promašio da napraviš korekciju u prirodi il' u zahtjevu. Vjerovatno su u sustavu uvidjeli da ima dosta prekršaja pa je ovo na neki način druga prilika za ispravak da se ne dobije kazna.
A plavo u monitoring znaci da bi sami trebali poslati info u agenciju tako sam našao negdje Al više ne mogu taj članak naci. Ako nađem postane ga ovdje.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Nije problem u tome što šalju nego u tome da im je monitoring za da ne velim za kaj,sve uredno odrađeno a semafori plavi i žuti
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh