• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
A što se ozbiljno događa s tim kao (pomoc) zar pomoc ne treba biti odmah,,,a ne čekanje po godinu dana,,,,što je sad s avansom,,,kako će to ići uz puste dopune ispravke ukidanja itd itd...dal ćemo mi uopće imat ista više od poticaja potpora kako god hoćete?
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,609
Pitanje na koje odgovor neznaju ni u agenciji
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,378
Zna netko više o ovome, tko je obavezan ići na predavanje? Osobno nismo dobili službeno nikakav poziv ni mail nego sam čuo od drugih da je bilo u mojem mjestu a sad ako bude trebalo moram se prijaviti za negdje drugdje.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-10-05-22-57-23-354-edit_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-05-22-57-23-354-edit_com.android.chrome.jpg
    38.2 KB · Pregleda: 52

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,359
Pa svi koji imaju bilo koju eko shemu ili pvp, isto tako na iaks predavanje svi koji imaju bilo koju iaks mjeru.
.

Isto tako za ekološku i za mlade..
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,359
Ljudi pazite se. Nisu vas dužni zvati. Niste blesavi da ne znate šta ste prijavili i da se ne znate prijaviti na predavanje...
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,369
Nitko ne zove osobno. Kad se prijavite na odgovarajući tečaj dobijete poruku na e-mail da ste se prijavili. Nakon toga se morate pojaviti na tečaju ili ga odraditi preko webinara (ako ga ima). Na stranici ministarstva su svi tečajevi koje su dužni objaviti minimalno 2 tjedna prije održavanja. Savjetodavna šalje informaciju o završenom tečaju u agenciju za plaćanja.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,378
Pa ja nemam ništa u eko tako da mi se čini da nema veze sa mnom ali budem se prijavio za neki da odem malo čuti što ima, jest da su malo nezgodni termini ali što se može.
 

benjamin3

Član
Tu od
29 Lip 2020
Poruka
76
@jocc Da te ime ne zbuni, nema ovo isključivo veze sa ekološkim uzgojem. Npr. ako si pisao shemu za raznolikost usjeva, to je isto jedna od eko shema. Najbolje provjeri jedinstveni zahtjev i vidi dal imaš označeno išta pod eko shemama.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,378
Brat i majka su to prijavljivali , ja sam tehnička i fizička podrška, nisam se do sad baš previše zamarao s time ali izgleda da moram malo proučiti to.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,609
Pa i oni sa fakultetima moraju iči na izobrzbu. Treba popuniti kvote i sad čemo bi super školovana nacija. :rolleyes: :hahah:
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
555
Bit ćemo školovani seljaci bez pribijene pare u džepu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh