• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zašto je neki rub livade uz kanal na kraju njive uvrsten u "poticaje "..znači livada je zasebno a pojas od cca 1.5 m(nisam mjerio " je obilježen kao zasebna stavka?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,267
Pa jel ti označeno u upisniku?

Ako je, onda dobiješ poticaj koji te sljeduje, i moraš odraditi predavanja za koja si zadužen.

Ako nije označeno, onda ti je samo ucrtano, ali nije prijavljeno. Ulazi ti u ukupnu površinu livade

Screenshot_2023-11-13-15-28-35-833-edit_com.dropbox.android.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
samo je crta i površina je nula

primjer

BREG


Osnovne informacije
POLJ. AKTIVNOST
Nije moguća procjena
POVRŠINA HA
0
VRSTA UPORABE
310 - Livada
NAZIV KULTURE
Granični Pojasevi Uz Vodotokove
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,267
Pa ucrtali su vam EZP uz kanal. Ako imate dovoljno prijavite nagodinu da dobijete poticaj.
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Da jasno mi je,al to su male površine i nema se pravo na poticaj i to je ok,al ne znam zast je u plavoj boji
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
158
Danas sam zvao agenciju, nema isplate sutra za one koji imaju i samo jednu parcele označenu u crvenom... nadam se da će se pokazati barem nekome da sam bio u krivu...
Uglavnom jako dobro odigrano od strane agencije kako bi se umanjile isplate..
 
  • Like
Reactions: H&S

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
928
Gdje vi to gledate parcele ja probo Al nemogu nikako naći. Jel može netko napravit skrinshot da vidim kako to naći?
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
66
Jel se tko zalio agenciji na crvenu parcelu koja je obradivana te da li je tko dobio odgovor na to
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
158
Jel se tko zalio agenciji na crvenu parcelu koja je obradivana te da li je tko dobio odgovor na to
Ja sam zvao da mi je parcela u crvenom koja je obrađena, rekao sam da od parcele ne odustajem, sad čekam njihovu daljnju kontrolu... o kojoj ću biti obavješten..
Ne znam kako kod vas, neki mi ljudi govore da su slike snimaka stare, da se nekim vide trenutno rolo Bale koje su pokupljene ljetos.
 

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
66
Tako su i meni rekli u agenciji i poslali taj zahtjev ,a livada pored nje koja je takoder obradjivana u plavom
Nema smisla nikakvoga
A treca livada koja je zarasla nisan kosio i oma u zelenom ,nigd veze
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Travica

Dobro znana faca
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
256
Danas sam zvao agenciju, nema isplate sutra za one koji imaju i samo jednu parcele označenu u crvenom... nadam se da će se pokazati barem nekome da sam bio u krivu...
Uglavnom jako dobro odigrano od strane agencije kako bi se umanjile isplate..
Jad jad i jad,,,,ništa drugo dno dna !!!!!!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,901
Ja danas bio u agenciji radi te crvene jer sam igrom slučaja bio u Sisku,rekao je da je napomena stavljena da je obrađeno i ako će biti kakva kontrola da će me obavjestiti.
Drugo ništa nije spomenuo,al vidjet ćemo sutra.
 

IP1978

Član
Tu od
24 Velj 2023
Poruka
58
Ja sad pogledao pod obračunima i imam s današnjim danom odobreno nešto poticaja i već nekakve kompenzacije. Zna li tko zbog čega bi to moglo biti?
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
187
Ja sad pogledao pod obračunima i imam s današnjim danom odobreno nešto poticaja i već nekakve kompenzacije. Zna li tko zbog čega bi to moglo biti?
Gdje ti to vidiš pod obračunima šta i koliko ti je odobreno?
A ovo što ti veliš kompenzacije to su predpostavljam neke sankcije ( tipa nisi odslušao neko predavanje ,ili ti po novom neka čestica u crvenom,ili si neš krivo unio u upisnik i sl) najbolje pošalji upit na mail info@apprrr.hr i obavezno pošalji sve potrebne podatke o OPG-ou s mipg-om
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh