• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
625
Bok, dali netko zna od kad je ovo na snazi tj od kad će krenuti sankcije ?
 

Prilozi

  • IMG_20231124_075704.jpg
    IMG_20231124_075704.jpg
    25 KB · Pregleda: 113

LIKA MM

Član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
76
Zvao u agenciju ...stvarno super lik...trenutno sam u obradi ovaj tjedan ...taman tako i paše...jer sam odustao 14.11 znači u srijedu mi istječe 15 dana ...kaže obrađuje se vaše...uskoro je isplata ...pa et....nadamo se da je tako
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Evo ovako, zvala sam broj 016002774 jako ljubazna zena se javila i sve objasnila, znaci na monitoringu sto mi vidimo je gps slika od prosle godine a oni u sustavu vide sliku od ove godine i sada oni to detaljno procjenjuju, imam neke parcele u zutom a neke u zelenom, da bi mi ona rekla da su mi sve u zelenom i da ocekujem isplatu do kraja ovog tjedna, ako nista ne dobijem da ponovno zovem.. rekla je da dosta njih jos nije dobilo jer jos traju te njihove kontrole i utvrdjivanje stanja tih parcela..dakle njima u sistemu moraju biti sve zelene da bi se isplatilo, tko god ima neke zute ili plave, savjetujem da zove na ovaj broj i provjeri…
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,918
Ja naprimjer u 6.mjesecu nisam imao bale na livadama,vidjelo se da nije košeno...u 7.mjesecu se vidjele bale i da je pokošeno.
Nema mi smisla da su nakeljili slike od lani,kad se i broj i položaj bala slaže sa ovogodišnjim stanjem...
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Evo ovako, zvala sam broj 016002774 jako ljubazna zena se javila i sve objasnila, znaci na monitoringu sto mi vidimo je gps slika od prosle godine a oni u sustavu vide sliku od ove godine i sada oni to detaljno procjenjuju, imam neke parcele u zutom a neke u zelenom, da bi mi ona rekla da su mi sve u zelenom i da ocekujem isplatu do kraja ovog tjedna, ako nista ne dobijem da ponovno zovem.. rekla je da dosta njih jos nije dobilo jer jos traju te njihove kontrole i utvrdjivanje stanja tih parcela..dakle njima u sistemu moraju biti sve zelene da bi se isplatilo, tko god ima neke zute ili plave, savjetujem da zove na ovaj broj i provjeri…
Jesi li imala koju crvenu parcelu ili samo zutu,plavu pa ti zato nije isplacen avans?
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Zvao sam sad agenciju,meni je prošlo 15 dana prošlu srijedu i odobrena je osnovna potpora dohotku(preraspodjela je jos u odobravanju)i sutra idu uplate za nas kojima je odobrena isplata za osnovno
 

jakov02

Aktivni član
Tu od
22 Lip 2016
Poruka
118
Zetorcrystal, imate li vi kakvu obavijest o ekspertnoj procjeni kad uđete u Agronet, pa KNT, pa unutar toga ima Izvješće o knt, i Izvješće o ekspertnoj procjeni? Ja nemam ništa, baš me zanima ima li što kod nekoga tko, kao vi, zna da mu je odobreno, ili će to stajati prazno pa će naknadno staviti izvještaje
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
56
Zetorcrystal, imate li vi kakvu obavijest o ekspertnoj procjeni kad uđete u Agronet, pa KNT, pa unutar toga ima Izvješće o knt, i Izvješće o ekspertnoj procjeni? Ja nemam ništa, baš me zanima ima li što kod nekoga tko, kao vi, zna da mu je odobreno, ili će to stajati prazno pa će naknadno staviti izvještaje
Zato možda treba poseban program 🫢
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Zetorcrystal, imate li vi kakvu obavijest o ekspertnoj procjeni kad uđete u Agronet, pa KNT, pa unutar toga ima Izvješće o knt, i Izvješće o ekspertnoj procjeni? Ja nemam ništa, baš me zanima ima li što kod nekoga tko, kao vi, zna da mu je odobreno, ili će to stajati prazno pa će naknadno staviti izvještaje
Nema sve prazno,ja sam odusto od jedne crvene i sad je prošlo 15 dana i idobrena je isplata
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh