• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

matikus

Član
Tu od
3 Tra 2023
Poruka
71
Ja njih ne razumim nista
Kazu da mi je odobreno al da cekaju samo da rucno unesu za tu crvenu
Ja pitam oce li doci fizicki u kontrolu ,oni kazu da nece
Sta je pjesnik tija rec ode
 

boskobuha25

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2017
Poruka
196
Sve
Hvala ,ispunio sam izjavu i zahtijev ali u tom zahtjevu nema ništa za popunjavati ništa koliko čega imam za prijaviti ..to koliko i koje površine imam pod kojom kulturom će oni automatski povući iz već predanog zahtjeva za potore za 2022g ili ..se mora još što popunjavati ? U zahtjevu samo stoji naziv OPG-a i da je poslan dokument izjave u zip formatu sad val samo treba poslati taj zahtijev s izjavom na adresu svoje podružnice i to je to ili?..zovem sve redom niko ništa nezna točno reći jel ima tko da zna što više o istom ili je to to?

He pročitao sam OVO i to bih trebalo biti to ali pusti ti vraga možda ima još koja klopka pa reko da provjerim
 
Posljednje uređivanje:

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,147
Nama je bila kontrola.
Sve uredno obrađeno nemamo ništa u crvenom.
A oni traže svaku izliku za uzet poticaj.
Sve evidencije gledali.
Pa na kraju da je vetrinar prepravljao papire za stoku.
Živi debili ako ovako nastave ugasit opg i radit bez njega.
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
162
I nama prije 10ak dana, sve skupa cca 100 kom grla se moralo hvatati da bi oni mogli uslikati, junice sam morao zatvoriti da bi ih mogao pohvatati, stavio sam im jasle željezne kružne i na to rolo balu, dok sam se vratio s dr pašnjaka gdje smo pregledavali dr dio stoke, nađem mladu junicu mrtvu u jaslama, ugušila se, zaglavila rogovima i nije očito bilo spasa. Mi se vratili kontrola je slika još onako toplu..eto to je moja korist bila taj dan, da sam izgubio 1300e. Slijedeći da traže sve I jedan papir, sve I jedan putni list, obrasce, račune, ma nema što me nisu tražili. I što da ja kažem na to, lani isplatu predujmove dobio ove god u 4mj, sad čekaj opet proljeće. Narode, meni se ovo gadi...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
56
Pa nisu stigli jadni od 15.9 do danas obaviti kontrole i isplatiti ljude. A plaća će im biti ovih dana i doprinosi i sve šta ide kad nisi seljak nego državni službenik. Ko nam kriv kad smo poljoprivrednici.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
77
Evo zvala ja i danas 016002774 pa mi kaze zena da sam u zelenom i da jos nije sprovedeno prema financijama, ali kao po njezinom “strucnom” misljenju to bi moglo biti kroz sljedeci tjedan..prijatelj ima zute i zelene parcele, da bi njemu rekli da je prosao tu procjenu i sada je vidljivo njima da je sve u zelenom ALI nije kompletno jos odobreno da onda mogu kroz sljedeci tjedan poslati prema financijama (ni baba Vanga to vise ne kuzi sta je njima kompletna procjena a sta nije)…na kraju je rekla mozete nazvati u ponedjeljak pa se opet cujemo 🤣
 

Veselko

Član
Tu od
16 Stu 2023
Poruka
56
Kakva pametnica aaa. Muljatori misle da se maloumnicima obraćaju. Kao glupi seljaci kaj oni znaju🤣
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Pi...ka im njihova, drugi tjedan svaki dan zovem agenciju, ama svaki dan ih zovem. Ovo je novac iz EU proračuna, i što ga sad skrivaju, hebo ih mutave. ... Zovite ih svaki dan....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh