• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
517
Kolika je bila prosječna cijena pšenice i kukuruza i ostalih poljoprivrednih proizvoda zadnjih 5 godina izuzev prošlu? Jedna lasta ne čini proljeće. Cijena odojka je vrlo oscilirajuća. Bilo je i prijašnjih godina cijena odojaka 25kn/kg. Uzmi +15% inflacije, prelazak na euro i evo ti cijene koju imamo. Ne branim nikoga, samo ako već želite biti objektivni onda budite objektivni i prema sebi a ne samo gledati kako nama paše. Poljoprivreda je BIZNIS. I kao takav ima svoje prednosti i mane, te isto tako nosi rizike sa sobom. Kao što je cijena proizvoda i poticaj (koji možeš dobiti a i ne moraš), a na nama je da donosimo odluke koje ponekad budu ispravne a ponekad i ne.
Brad tu se stvarno proseravaš. Ako nisi shvatila da je u zadnjih deset godina inflacija priko 100% onda si glupa. Šta si se uvatija pšenice. Pogledaj ulje šećer krumpire mliko i ostalo
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,095
Ima koje koristi od te komore?
Sad ubrzo stići će mail da im treba uplatiti...:hahah:


Ja je ne plaćam tako da ni ne očekujem koristi. Ali valjda bi trebalo biti neke. U teoriji.

Kako idu izbori u toj komori? Jel ako svi članovi imaju pravo glasati onda su si sami krivi što ju vodi netko tko ne radi kako treba.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,299
Ja je ne plaćam tako da ni ne očekujem koristi. Ali valjda bi trebalo biti neke. U teoriji.

Kako idu izbori u toj komori? Jel ako svi članovi imaju pravo glasati onda su si sami krivi što ju vodi netko tko ne radi kako treba.
Ja platim jer nije neki novac, možda jednog dana bude žao što se ne plati...
Za sada nemam nikakve koristi.
Kako idu izbori ne pratim, niti čitam njihove meilove.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,095
Meni nikad nisu ni došle uplatnice niti obavijest. Ali kada dođu plaćati ću.

Ali bi se trebali malo informirati i stvarno glasati.

Ne znam jel @vlč.puknuti ima opg. Mogli bi njega za predsjednika komore. Ili barem tajnika.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,165
Onaj Pokrovac je napravil više za poljoprivrednike nego komora i onaj nalickani i začesani Jakopović. Taj puše vu istu tikvu kak i vlada i zato im paše, a njemu dobro. Pop bi bil dobar predsjednik, ali je sigurno uvjet da mu se mora osigurati gablec i da ne mora zamazati ruke od posla. :ppozdrav:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,814
@zoran89 ..nemam opg..da li je to smetnja za taj posao
Nije, ispred Pokrovca i "raznih Pokrovaca" si u veeeeeeelikoj prednosti, ne želim da detaljnije elaboriram niti da diskutiram. Poštujem zahtjev od šefa "zaje", da se više ne zajebavamo...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,095
Je, sjela im je božićnica. Prošli tjedan je bio dar za djecu.

Zato mi nismo dobili 😂
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh